Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a régi...

Hogyan tudom törölni a régi csatornáim?

Figyelt kérdés
Tudom, már egyszer megkérdeztem de hátha most több sikerrel járok. Van 2 régi YouTube csatornám amin eléggé gáz videók vannak… törölni szeretném mind a 2 csatornát de elfelejtettem az emailt mind a 2 fiókhoz (jó pár éve csináltam már azokat a csatornákat). Van rá valamilyen mód, hogy törölni tudjam a 2 csatornát?

2022. jún. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg az előző kérdésedhez is odaírták a "Kollegák", hogy erre nincs lehetőség, ugyanis így nem tudod igazolni azt, hogy az adott csatornák valóban a tieid. Sajnos egy ilyen elképzelést követve bárki törölhetne bármit a YouTube-ról. Akár te is törölhetnéd ennyi erővel a többmillió feliratkozóval rendelkező csatornákat, vagy egy haverod, ismerősöd YouTube csatornáját. Próbálj meg visszajutni valahogy a fiókba, vagy fiókokba, és úgy már minden további nélkül megszűntetheted a szóban forgó YouTube csatornákat.

2022. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnám magam igazolni pl a személyimmel is mert a rendes nevem adtam meg a csatornákhoz. Az pedig, hogy visszajussak a google fiókba lehetetlen mert egyáltalán nem emlékszem az emailekre.
2022. jún. 18. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nyilvánosak a videók, akkor jelentsd, hogy valaki az engedélyed nélkül töltött fel rólad videókat (már ha te szerepelsz a videókban), így a személyiségi jogaidra hivatkozva törölhetik őket - de mindenképp más email címet használj, mint amiket megadtál a csatorna létrehozásakor, mert ha azt látják, hogy te magad töltötted fel, onnantól nem visszaélés és azt fogják mondani, hogy jelentkezz be a csatornádra és töröld magadnak.


Ha még fiatal, pláne kiskorú vagy, akkor még jobb, ha egy szülő kéri, hogy töröljék, mert a gyereke személyiségi jogait sértették meg a csatornával. Erre a jogi helyzetre még érzékenyebbek.

2022. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. aug. 25. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!