Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vettem egy lakást!...

Most vettem egy lakást! Bekötik így az internetet?

Figyelt kérdés
Jelenleg bútorozatlan, és ha bekötik a netet (wifi) max telefonon tudom ott helyben kipróbálni. Ez baj lehet? Hogy érdemes ezt csinálni?
2022. jún. 17. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Bekötik, hogy te mivel meg hogy ellenőrzöd le az már a te gondod. De természetesen ők is lecsekkolják. Ne aggódj.
2022. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi köze ahhoz, hogy a lakás bútorozott-e. Előfizetsz egy szolgáltatásra, ők kimennek és megnézik tudják-e tartani magukat a szerződéshez.

Telefon egyébként tökéletes a kipróbáláshoz.

2022. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Addig nem kötik be amíg nincs villany a lakásban.

Ha utólag meggondolod magad hogy ne ebbe hanem abba a szobába kössék, azért már nem jönnek vissza (ingyen).

2022. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
A router beállításához kell villany és kell egy laptop is.
2022. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell laptop a router beállításhoz, azt telefonról is meg lehet csinálni.

Meg másik szobába is át lehet cuccolni a berendezést, az már nem szolgáltatói hatáskör.

2022. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

A bekötéshez neked nem is kell kipróbálnod.

Elég gáz lenne, ha a szerelő elkérné az ügyfél notiját, hogy letesztelje a kapcsolatot. :D

Hoznak ők maguknak mindent, ami kell.

Hogy az áram hogyan került szóba, azt nem tudom... a kérdező sehol nem írta, hogy egy komfort nélküli házról lenne szó.

2022. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2022. jún. 18. 02:36
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Vezetékes net nem árt az adminhoz, erre okostévé is megfelel.
2022. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is az üres lakásba kötötték be, semmi gond nem volt, ők látják az adatforgalmat. A technikus megadta a számát, és mondta hogy jelezzem neki, ha bármi gond van.
2022. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is üres lakásba köttettem be. Nem érdekli őket.

Ha nem csak egy sima UTPt húznak be (előfizetés függő, nálam régebben volt ilyen), akkor áram nyilván kell... illetve ezen kívül még egy felszerelt konnektor vagy hosszabbító is... ők nem fogják rákötni egy sima 230-as vezetetékre a kapcsolószekrénybe...

2022. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!