Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Nem tudok belépni a...

SOS! Nem tudok belépni a GMail fiókomba? Lehet segíteni a helyzeten?

Figyelt kérdés

A minap megpróbáltam belépni a GMail fiókomba, de azt írta, hogy a jelszót pár órája megváltoztatták (gondolom valaki feltörte), és amikor meg az elfelejtett jelszóra kattintok, mindig azt írja ki, hogy a Google nem tudja igazolni, hogy ez a fiók az öné (Firefox böngészőt használok). Több fiókom is van, ennek a GMail részét nem igazán használtam, de a Drive-omon értékes fájlok voltak, amik sehol máshol nem. És ezek szerint azok örökre elvesztek mert nem tudok belépni???!!! Ugye nem?! Ugye lehet tenni valamit?


A Google Support-ban megpróbáltam segítő információkat szerezni, de semmit nem találtam. Azt tudom, lehet biztonsági e-mail címet rendelni a fiókhoz (a többihez azóta rendeltem is, hogy ilyen ne fordulhasson még egyszer elő), de hogy ehhez rendeltem-e, arra már nem emlékszem. Néhány helyen (pl. Discord, társkereső) azzal az e-mail címmel vagyok fent, de gondolom ilyen úton nem lehet belépni a Gmail/Drive fiókomba. Nincs esetleg valami alkalmazás/program, amivel jelszó nélkül/úgy hogy igazolás nélkül meg lehessen változtatni a jelszót, beléphessek?! A Drive-ban lévő fájlok miatt életbevágó lenne. Ha valaki tud megoldást a problémámra, az kérem, segítsen!!!!

Előre is köszönöm!


2022. jún. 27. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Gmail Accountjába lépj be és ott meg tudod változtatni a jelszót. Én is jártam már így, másodlagos email-cím még nem volt. Ezzel helyre tudod állítani.
2022. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd le a supportnak pontosan mi történt.

Egyébként fontos fájlokat sose tárolj felhő alapú tárhelyben.

2022. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es! De hogy tudnék belépni jelszó nélkül?
2022. jún. 28. 05:43
 4/7 anonim válasza:
Próbád meg a Google oldalán ! Ott kiküldenek egy azonosítót !
2022. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha beintegráltad a Gmailos postafiókod az okostelefonod, akkor jelezni fogja, hogy nem jó vagy nincs jelszó. Kérhetsz újat, aztán beállitja a kétlépcsős azonosítást is.
2022. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xp ali ***** válasza:
Sztem semmit se lehet tenni. Legközelebb kapcsold be a 2 faktoros azonosítást. És most meg szólj az ismerőseidnek, hogy feltörték a fiókod, ha vmit kapnak "tőled", azt ignorálják. És minden rendszerben cserélj jelszót, mert ha el vtak mentve az accountodban, akkor az is megvan nekik.
2022. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na közben sikerült visszaszereznem!! Ami fontos volt, lementettem, majd inkább töröltem a fiókot és csináltam egy újat
2022. júl. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!