Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lépjek vissza az...

Hogyan lépjek vissza az instagramomba?

Figyelt kérdés
2019-ben valaki feltörte a fiókomat és azóta kismilliónyi trükkel próbáltam visszalépni a fiókomba, de sehogy sem sikerült. Írtam emailt, üzenetet az instagramnak, de nem kaptam rájuk választ, viszont fontos információk és emlékek vannak a fiókomban amikre szükségem lenne. A telefon számom már nem megfelelő, az email fiók pedig már nem az van megadva amit használok, így nincsenek kiskapuk. Mit tehetnék még? Esetleg valaki akivel történt hasonló?

2022. jún. 30. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy.
2022. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De a régi emailod jelszavára emlékszel?
2022. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem él az az email cím.
2022. júl. 1. 00:13
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Szóval régen is vissza akartad szerezni, ezért törölted az email fiókodat.


Nagy király vagy.

2022. júl. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy szóval sem mondtam, hogy töröltem vagy én töröltem:) nem értem miért kell egyből kutyának lenni. céges email volt és amikor megszűnt a cég törölték az email címeket. biztonsági okokból azta adtam meg de te biztos jobban tudod nálam.
2022. júl. 1. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Törölted, törölték, nem mindegy? 😂 Tudod kit kutyázzál le te retardált nyomorék :) Még annyira se bírtál rájönni, hogy 0 esélyed van visszajutni, ha már ekkora balfasz voltál. Nem hirtelen hopp törölték azt az emailt, szóval gratulálhatsz magadnak.
2022. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miert is voltam balfasz? komolyan egy olyan ember ugat nekem aki normalis emberi kommunikaciora nem kepes? magamba neznek eloszor a halyedben! es igen be lehet lepni csak az instagramnak kulon helyen kell elvileg jelezni amit nem tudom hol kell, es ha te se vagy okosabb nalam mert pedig ahogy latom lassan mar alattam vagy akkor inkabb bele se szolj mert csak magadat egeted le megjobban
2022. júl. 1. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Egy vicc vagy 😂😂😂
2022. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ilyen hozzáállással és viselkedéssel biztosan nagyon fiatal lehetsz emiatt nem is bántalak mert teljesen megértem, az élethez és a normális emberi léthez is fel kell nőni. Majd idővel te fogsz nevetni magadon, addig is legyen szép napod<3
2022. júl. 2. 01:10
 10/10 anonim ***** válasza:
:)))
2022. júl. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!