Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yettel vagy Vodafone? Melyik...

Yettel vagy Vodafone? Melyik szolgáltató a jobb megbízhatóbb? Internet és TV szolgáltatásban.

Figyelt kérdés

Yettelbol csak 4G van, ahol lakom.

Vodafone vezetékes.



2022. júl. 14. 00:27
A kérdező szavazást indított:
Vodafone
Yettel
15 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Vodafone-nak a teljes szolgáltatása van kiépítve. Míg jettelnek csak 4G.
2022. júl. 14. 00:28
 2/7 A kérdező kommentje:
*Yettel. Már ahol lakom.
2022. júl. 14. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A Vodafone mióta a júpíszít megvette, azóta egyre hitványabb lett.

Én most tervezem a mobiltelefonomat átvinni a konkirenciához, mert egyszerűen elegem lett belőlük. Online adategyeztetés. Beírtam a számomat, erre semmit nem ad ki, visszadobott a kezdőlapra. Jó, gondoltam, még nem aktuális, majd úgyis értesítenek, ha kell. Szombaton jött az SMS, hogy 10-ig végezzem el az adategyeztetést. Igen, ezen az egy ponton én voltam a ludas, hétvégén alig nézem a telefonomat, és nem vettem észre az SMS-t. Vasárnap láttam meg, akarnék adatot egyeztetni, de a "valami hiba történt" nevű hibaüzenetet kaptam. Most a héten bemennék az ügyfélszolgálatra, de most meg egy hétig "karbantartás" címén bsznak foglalkozni vele. Egyelőre várhatok egy hetet, hogy lehessen engem hívni (mondjuk ezt annyira nem bánom...), de így a kétfaktoros hitelesítést igénylő szolgáltatásokat sem tudom igénybe venni.

Köszönöm, Vodafone...

2022. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Telecom nincs?ezt javasoltam volna mert a yeti nem nagy szám.
2022. júl. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

A Yettel mobilhálózaton át szolgáltat otthoni csomagot is, annak minden hátrányával, így én azt nem venném. Klasszikus tévészolgáltatás meg nincs náluk, csak online, de azt meg egy klasszikus tévén belőni macera és a minősége se olyan jó, ráadásul eszi az amúgy sem izmos mobil sávszélességet.

A Voda meg egyszerűen pocsék, de ha nincs más, akkor ez van. A Telekom viszont sok helyen elérhető, nézd meg, hogy nálatok van-e. Ha nem kőkorszaki DSL van nálatok, akkor az nagyon jó, egyedül az IPTV ami a hátránya, de a vezetéken (ha nem DLS) nem érzed meg a sávszélességen, egyedül a kötelező box és az egyszerre nézhető/felvehető csatornák limitje bosszantó, de ha csak egy tévén néznél élő adást felvétel nélkül, akkor nem fogsz ezekbe ütközni. Ha van Digi, akkor mindenképpen őket válaszd. Olcsó, kiváló, hagyományos tévéadást adnak (analógot és digitálist egyaránt), így bármilyen készüléked legyen, akár kőkorszaki, tudod használni box nélkül.

2022. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telekom
2022. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Optika, Telekom
2022. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!