Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legpontosabb IP-cím...

Melyik a legpontosabb IP-cím helyzet meghatározó oldal vagy program?

Figyelt kérdés
Már többet is megnéztem de még a kerületet sem találták el.

2022. júl. 21. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Na vajon miért? Mert mindegyik ugyanazt az IP-t látja, aminek te kivülről a netről látszol. Azon az IP-n még vagy 100000 ember lóg rajtad kivül.
2022. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem fogja neked pontosan utcára, házra pontosan meghatározni a helyet, mert nem lehetséges. Ez nem GPS.
2022. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek saját ip-je van én publikus saját ip-met próbálom lekérni nem amit kívülről látok.
2022. júl. 21. 20:38
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Nincs publikus IP-d hacsak a szolgáltatódnál nem kérdtél fix IP-t.

Ami a modemed és a szolgáltató között van azt a modemből ki tudod olvasni ha hozzáférsz. De minden újracsatlakozáskor változik.

2022. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nekem az is elég lenne ha kerületre megtudná
2022. júl. 21. 20:41
 6/22 A kérdező kommentje:
4. válaszoló nekem fix ip-m van
2022. júl. 21. 20:42
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Akkor sem lehetséges, mert az IP nem használható geolokációra. Valameddig vissza lehet követni a routereken átfutó csomagok útvonalát egy-egy nagyobb szolgáltatói alközpontig, de az akár több (tíz) kilométerre is lehet a valós helyzetedhez képest. Az IP-d nem publikus (kevered a dinamikussal?), és elég nagy adatvédelmi aggály lenne az, hogy bárki eszközét pár méter pontosan be lehessen bárkinek is mérni.
2022. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7. válaszoló melyik az amelyik akkor kijön pl ha beírom hogy whats my ip?
2022. júl. 21. 20:46
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
A szolgáltató által kiosztott cím ami a routeredet azonosítja. Ha távolról akar valaki kapcsolódni rá, ezt kell tudnia. A saját otthoni hálózatodban már az oszt ki az összes többi eszköznek egy belső hálózati címet (a net felől minden eszköz a router címe alatt látszik).
2022. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
IP címmel nem lehet bemérni pontos helyzetet.
2022. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!