Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vannak Youtube-on az...

Miért vannak Youtube-on az előzményeimben olyan videók, amiket nem is láttam?

Figyelt kérdés

Youtube-on rengeteg olyan videó van az előzményeim között amit megsem tekintettem, mindenféle: angol nyelvű, japán, kínai, arab videók vannak ott amiket életemben nem láttam.

Hajnali egyórakkor is azt látom, hogy az nap több mint 4órányi videóanyagot tekintettem, ami ugyebár lehetetlen. Már több vírusírtót is lefuttattam, de egyik se talált semmit az eszközeimen.



2022. júl. 27. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki valószínűleg belépett a YouTube fiókodba, vagy olyan gépen/eszközön videóztak, amelyiken te léptél be. Én a helyedben azonnal jelszót változtatnék. Nézd meg a Google-előzményeket is.
2022. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mindenhonnan kijelentkeztem és jelszót is változtattam, de nem ír a Google több bejelentkezett eszközt. És percenként több 10 új videó jelenik meg azelőzményeimben.
2022. júl. 27. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket a videókat még kedvelt videóim közé is bekerülnek.
2022. júl. 27. 20:07
 4/5 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Eltartott egy ideig mire rájöttem, de igazából azért kerülnek be előzménybe mert ahogy görgetem a YouTube-ot és ráhúzom az egeret, úgy lekezdi lejátszani kicsiben a thumbnailt. És ezt úgy érzékeli, hogy én azt a videót már elkezdtem nézni és berakja az előzményekbe. Például ha egy idő után rákattintok akkor sem az elejétől kezdi a videót hanem onnan ahonnan rákattintottam az előnézet alatt.
2022. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az kizárt, hogy emiatt legyen #4-es, a youtube nem ajánl be nekem brazil dj-ket, meg indiai vagy arab videókat. Kizárólag magyar, angol és japán nyelvű videókat nézek és ajánl fel.
2022. júl. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!