Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezzel a Youtube Help linkkel...

Ezzel a Youtube Help linkkel mi a baj?

Figyelt kérdés

[link]

Itt elvileg élő chat-et lehet kezdeményezni a YouTube Help embereivel, azaz nem csak elvileg mert pár hete sikerült is beszélnem egy munkatárssal vagy 20 percen keresztül. Ugyanezen a linken jutottam oda, be kellett illeszteni a csatornám linkjét, utána pedig várni a soromra 1-2 percet és meg is nyalt a chat. Most viszont amikor beillesztem a csatornalinket, ez az üzenet fogad: "Refresh this page and try again. Sorry, there was a problem with the form."

Bármit csinálok mindig ez jön, próbáltam több külön böngészőből, https előtaggal és anélkül, a hét különböző napjain különféle időpontokban, mégis mindig ezt dobja fel. Viszont sehol nem találok arra utalást keresgélés után hogy másoknak sem működne ez a funkció, így nálam lehet a gond, tud valaki benne esetleg segíteni mi van rosszul ezzel?



2022. aug. 2. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az URL-ben szereplő partner_chat kulcsszó ihletésére rákerestem és mit találtam?


"If you're an eligible creator, you can get access to our Creator Support team. This includes creators monetizing with the YouTube Partner Program."


Vagyis a chat lehetősége csak a partner programban résztvevő tartalomgyártók számára elérhető - akik pénzt termelnek a cégnek...

2022. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!