Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube miért nem jeleniti...

A Youtube miért nem jeleniti meg a videok alatt az összes hozzászólást?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 04:25
 1/5 anonim válasza:
Ahova irnad a hozzászólást felül ott van egy gomb, hogy milyen sorrendben jelenjenek meg a hozzaszolasok. Ha a legkisebb szerint van sorrendbe állítva meglesz minden hozzászólás
2022. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott azt lehet állitani, hogy a


-Legjobb megjegyzések

-legújabb legyen elöl


Az alábbi link hosszászólásnál kiirja hogy 7 válasz,de 5-öt jelenit meg csak, Neked is?



https://www.youtube.com/watch?v=_FirdEWcUQQ


Ma olvastam: Churchill mondta...hogy ''felkel gyújtani Europát' ' egy legenda mondatában....igaz ez? Mert ha igen, akkor valaki erre nagyon viszaemlékezet.


7 válasz

2022. aug. 5. 21:30
 3/5 anonim válasza:
ja, értem. én is csak 5 választ látok pedig 7-et ír ki. ilyenkor az szokott lenni, hogy a youtuber elrejt bizonyos válaszokat. moderál. nem törli ki, vagyis annál a felhasználónál, aki írta a kommentet, látszik, de más felhasználóval nem látszik a komment.
2022. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
de amúgy én nem vagyok egy IT szakember csak követek egy csatornát, ahol vannak ilyen anomáliák, erre magamtól jöttem rá, ill. ezt olvastam itt is. ha a youtube törölte volna a kommentet, akkor nem számítana bele akommentek számába.
2022. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, kösz !
2022. aug. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!