Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani facebookon,...

Be lehet állítani facebookon, hogy az általam lájkolt ismerősök képeit ne hozza be találatba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha rám keresnek, akkor a fényképeknél ugye behozza azokat is, amiket lájkoltam. Ezt nem szeretném, hogy mások lássák. Hogy lehet beállítani?

2022. aug. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2022. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van egy ismerősöm, aki facebookon nem az ismerősöm, és legutóbb mikor rákerestem, behozta a fényképeket, amiket lájkolt. Utána már nem.
2022. aug. 7. 11:52
 3/3 anonim válasza:
Lehetséges facebookon az arcképre rákattintasz jobb oldalt beállítások adatvédelem és ennél a kérdésnél ki láthatja az általam követett emberek oldalak is litákat ezt privátra vagy az ismerős ra állítod és az alatta lévő beállítások mindegyikét is ha nem sikerült akkor nyugodtan írj nekem ezen az email címen: meets.arrays_0p@icloud.com
2022. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!