Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letiltani a...

Hogyan tudom letiltani a steam -et egy TP link/vagy más routerben?

Figyelt kérdés

Szeretném a hálózaton blokkolni a setam elérést, d nem találok rá megoldást.

Nem opció a klienseken tiltás és szülői felügyelet valamint a net elvétele.

Csak a steam kommunikációt akarom blokkolni a routeren akár időzítve.

Próbáltam: a steam app oldalról kinyert url-eket blokkolni, de azok változank, így csak ideig óráig működik pl. hogy az appban az áruház oldal ne legyen elérhető.

Viszont a a saját játékok oldal URAl -je nem nyerhető ki, így azt nem tudom még ideiglenesen sem blokkolni, viszont ez alap lenne.

Kellene az összes port amit a steam program használ, esetleg azokat tudnám blokkolni.

Valakinek valami ötlete...?

Jelenleg internet tiltás van időzítve, de ez olyan kőbaltás megoldás.. ha az nem akkor semmi sem :(



#steam tiltás #program tiltás router #oldal tiltás router #steam program korlátozás #steam számítógép tiltás
2022. aug. 7. 20:25
 1/1 anonim válasza:

Próbáld meg DNS-el, OpenDNS-en lehet kategóriákat vagy bizonyos host neveket tiltani.


Kategória lista: [link]

Illetve ha regisztrálsz (ez elkerülhetetlen) akkor a Web Content Filtering alatt lesz egy olyan, hogy: Manage individual domains


Ha ezzel megvagy akkor a router-en állítsd be az internet szolgáltatód által adott DNS címeket helyett az OpenDNS címeire (208.67.222.222, 208.67.220.220) és bizonyosodj meg róla, hogy a kliensek csak ezeket használják.


Good luck!

2022. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!