Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a tv készüléket a...

Hogy tudom a tv készüléket a wifihez csatlakoztatni? Kell valami kábel? A tv-t próbáltam állítgatni nincs e valamilyen lehetőség de nem találtam semmit.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagyok egy műszaki zseni. Nem öreg kB 7 éves készülék.
2022. aug. 12. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak Wifi kapcsolattal rendelkező tv-t lehet Wifihez csatlakoztatni. Ha nem lenne titok a tv típusa, akkor okosabbak lennénk.
2022. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LG a készülék.
2022. aug. 12. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok agyhalott, de ettől én sem vagyok okosabb.

Az LG nem típus, hanem márka. Az LG márkán belül van 250 féle típusú tv készülék, amiből legalább 30 kb. 7 éves.

Szóval mi a típusa???

2022. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Kézikönyvében leírják...pontos típusszám alapján lehet találni ilyet, mondjuk a gyártónál:

[link]



Vagy nézz meg pár videót, biztos hasonló módon lehet:

(TV > Beállítások > Hálózat > Wifi...)

[link]

2022. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tévúton jársz, ha a tévében nincsenek meg a megfelelő beállítások és alkalmazások, vagy nincs külső eszközöd saját wifivel, nem fogsz tudni a tévén semmit nézni az internetről. Nem is tesznek tévébe wifit, ha nem "okostévé". Mivel 7 éves a készülék, erős a gyanúm, hogy a legtöbb alkalmazás már nem fog működni, hiába van wifi beépítve. Ebben az esetben egy ún. tévéokosítóra van szükség, ezek 10-20 ezer Ft körül kezdődnek.
2022. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!