Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki nem ismerősöd,...

Ha valaki nem ismerősöd, honnan tudja meg a lakcímedet (ami nem nyilvános) Facebookon keresztül?

Figyelt kérdés

Az illető, akit nem ismerek, válaszában leírta a címet, amit nem adtam meg neki.

Honnan tudhatta meg azt? 🤔

Tudja ezt valaki?



2022. aug. 14. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkapta mástól, vagy rosszabb esetben hozzáférése van olyan adatbázishoz amiben megvan, és visszakeresett név alapján téged. Ha nem nyilvános és meg sem adtad Facebookon, ki lehet zárni hogy onnan lenne meg. Esetleg még valamilyen más körülmények között megadtad a neten (pl. apróhirdetés során vagy valamilyen privát beszélgetés alkalmával), és az a forrás adta tovább.
2022. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Az illetőnek nem tetszett a hozzászolásom, mert más a véleményem, ezért leírta a címemet, (valószínűleg megtalálhatta, ahogyan írtad) hogy majd elkerüli azt.

Köszönöm.

2022. aug. 14. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

De az is lehet látott vagy/és követett. Volt dolgom ilyen betegekkel is.

Azt se tudtam, ki fia-borja.

Üres zsarolásokkal akarták volna "meghódítani a szívemet". XD


Az a ciki, a lakcímemen kívül semmi fogást nem találtak volna. Ezt meg intéztem rendőr ismimmel, akikkel összehoztuk, hogy elkapják a házunk előtt a két fura alakot.


Az ilyenekkel óvatosan.

Fotózz, képernyőképet is, beszélgetést, hogy ha van valami legyen bizonyítékod. Különben letojják az ilyen ügyeket.

2022. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!