Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram fiók átmeneti...

Instagram fiók átmeneti zárolása, megoldás lentebb?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy jártam én is, hogy átmenetileg zaroltak az instagram fiókomat. Emailben küldött biztonsági kóddal vissza tudtam volna szerezni, de hiaba nyomtam rá többször nem küldték a kódot 1 nap alatt sem. Megoldás: mielott bejelentkeznel van egy olyan opcio, hogy segítség a bejelentkezeshez, utana pedig a nem tudsz új jelszót beállítani? Opcióra kell menni, ott fel dob lehetőségként email címet es telefon szamot, de azok alatt van egy olyan opció, hogy próbálkozás másik módszerrel. Es azon belul ki fogja írni, egy videó szelfit kell magadról készítened, utána kapsz egy emailt, hogy 3-4 munkanapon belül be azonosítanak, hogy tényleg te vagy-e. Kiemelném,hogy ez csak akkor működik, ha van fent a profilodban saját magadról fotód. Nekem sikerült, pár órán belül kaptam az emailt, hogy most már vissza tudok lépni :) azért irtam ide, mert itt is láttam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de senki sem tudta rá a választ, így remélem, hogy ez segítség, ha valaki szintén így jár.

2022. aug. 19. 06:58
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Természetesen ennél a lehetőségnél arra kell menni, hogy régebbi email cím van megadva az instagrammon, es így fel fogja ajánlani,hogy új email címet adj meg, ahova küldhetik a biztonsági kódot.
2022. aug. 19. 07:08
 2/32 anonim ***** válasza:
Alkalmazásban vagy webes felületen csináltad? Mert nekem sehol nincs ilyen opció, hogy segítség a bejelentkezéshez.
2022. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Alkalmazásban. Teljesen ki leptem az instagrambol, hogy ne azt a feluletet adja be, hogy zároltak. Nekem ehhez le kellett torolni, majd ujra telepíteni. Es ott mielott be irnad a felhasznaloneved vagy email címed alatta van az a lehetőség.
2022. aug. 19. 12:09
 4/32 anonim válasza:
Én meg csináltam, de egyelőre nem jeleztek vissza.
2022. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nekem 1 óra volt kb., de azt írták 3-4 munkanapon belül megnezik.
2022. aug. 19. 14:50
 6/32 anonim válasza:

Nekem a ,,Nem tudsz új jelszót beállítani?” opcióra kattintva a súgóközpontot dobja fel.


Nekem is átmenetileg letiltották a fiókomat. Szóval én is letöröltem az instát, majd visszatöltöttem. Megnyitottam. Nekem legelsőnek ezek vannak:


Telefonszám, felhasználónév vagy e-mail


Jelszó


Elfelejtetted a jelszavadat?


Bejelentkezés


VAGY


Folytatás Facebook-kal mint (nevem)



Szóval rákattintottam a ,,Elfelejtetted a jelszavadat?” opcióra. Aztán ezt írta ki:


Nem sikerült bejelentkezned?


Írd be a felhasználónevedet vagy az e-mail címedet, és elküldünk neked egy hivatkozást, amellyel visszajuthatsz a fiókodba.


Felhasználónév Telefonszám


Tovább


Nem tudsz új jelszót beállítani?



VAGY


Folytatás Facebook-kal mint (nevem)



Rákattintottam a ,,Nem tudsz új jelszót beállítani?” opcióra és a Súgóközpontot dobja fel.


Mit csináljak?

2022. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
Előző vagyok: És a megerősítő kódot sem kaptam meg e-mail-en.
2022. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nekem a bejelentkezes alatt egész pontosan ezt a szoveget adja be:

"Elfelejtetted a bejelentkezesi adataidat? Segitseg a bejelentkezeshez(ez a szoveg kéken van kiemelve). Erre mentem.


Pedig szerintem ugyan azt a szöveget kellene feldobja mindenkinek

2022. aug. 19. 17:07
 9/32 A kérdező kommentje:
Megneztem ujbol. Nekem is a súgókozpontot dobja fel ahogy irtad. En azt valasztottam ott, hogy " mit tehetek ha mar nincs hozzaferesem ahhoz az email cimhez amit az instagramon adtam meg"
2022. aug. 19. 17:11
 10/32 A kérdező kommentje:

Mielott ra mész arra, hogy nem tudsz uj jelszot beallitani?

Ird be a felhasznaloneved es utana menj ra erre

2022. aug. 19. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!