Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on kik kapnak VIP...

Ncore-on kik kapnak VIP rangot? Hogyan lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés

Gondolom sok feltölött torrent kell hozzá? Vagy akiktámogatják évek óta az oldalt? (Premiumot fizetnek)


Azt tudom h ok neveznek ki, de mit kell érte tenni? Csak érdekel a téma.



#Ncore VIP, ncore premium , kek.sh,torrent,utorrent,letöltés, seed
2022. aug. 31. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Nos???
2022. aug. 31. 14:20
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nos, NCore Wiki/Rangok:

"VIP:


Ezt a rangot azok a felhasználók kapják meg, akik sokat tettek az oldalért. Kérni az nCore Staff-ot TILOS, hogy nevezzenek ki Téged is! "


A többi nem a mi dolgunk...

2022. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvasni Én is tudok, pont a többi érdekelne. Ha valakinek van bővebb információja, engem tényleg érdekel. Köszönöm azért a válaszod (pozitívan értékeltem) bocsánatot kérek, ha nem voltam egyértelmű a kérdésben. :)
2022. aug. 31. 18:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki???
2022. aug. 31. 21:36
 5/8 Hintalow ***** válasza:
100%

Ezt főleg olyanok kapják, akik az oldal fejlesztését/üzemeltetését segítik akár hardver akár szoftver oldalról tkp. ingyen, hiszen nem egy hivatalos dolog, így fizetést nem fog biztosítani :)

Feltöltőknek nagyon max a pár legjobbat honorálják ezzel, szóval ha naponta felszórsz 5-10 kurrens torrentet pár éven keresztül, akkor lehet rá esélyed (kb. ezt csinálják a top feltöltők)

2022. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm , ez érdekelt ☺️
2022. szept. 1. 19:12
 7/8 anonim válasza:
100%
Régebben a hobbi fordítók is megkapták a VIP rangot.
2022. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2022. szept. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!