Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet beállíta...

Facebookon hogy lehet beállítani, hogy csak az ismerőseim láthassák az iskoláimat és a munkahelyemet?

Figyelt kérdés
Az adatvédelmi beállításoknál benyomtam, hogy csak ismerősök láthassanak mindent. Ez működik is, de kipróbáltam és a sulijaimat meg ezeket, ismeretlenek is látják... Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni, nem szeretném ha bárki látná ezeket az adatokat??? Köszi!
2010. szept. 25. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Már én is kipróbáltam így a saját gépemről, hogy beírtam magam meg minden és ugyanúgy mutatta. Lehet, hogy ha egy másik gépről néznéd meg akkor már nem látnád.
2010. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldjetek privátba egy levelet, és akkor visszaküldök egy képernyőfotót, hogy hol található ez a cucc. Vagy pedig leírom... :-) Én angol verziót használok és ott: Account > Privacy Settings. Rögtön az oldal tetején találsz egy olyat, hogy "Basic Directory Information". Némi leírás, majd annak a végén áll egy olyan, hogy "View settings". Én is rengeteget szopókáztam vele, mert nem az általános beállítások között van, de hogy miért nem, gőzöm sincs. Idióták... mármint az idióta fészbúkosok :S
2010. okt. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!