Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kattintatni...

Miért nem tudok kattintatni bizonyos oldalakon az Operában?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban előfordult, hogy ha kattintani akarok egy linkre, vagy hivatkozásra, nem történik semmi (pl. rákattintanék egy hírre az indexen). Próbáltam touchpaddal a laptopon, és a rendes vezetékes egérrel is. Ha megnyitom a Chromeot, akkor ott viszont sikerül kattintgatnom. Ez vírus lenne? Vagy valami más áll a hátterében?

2022. szept. 15. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ne járj az operába. A Chrome világában sokkal jobb műsorok vannak.
2022. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést, mert Chromeban is elkezdett pár napja ugyanez a jelenség megjelenni, noha jóval kevesebb helyen. Csináltam vírusirtást, CCleanerrel is tisztogattam. Mi lehet a baj?
2022. okt. 1. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszippantottál valami malware-t.
2022. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Reklámblokkoló van..?
2022. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb egérklikk, megnyitás új lapon és menni fog a dolog.
2022. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, jobb klikk-megnyitás új lapon funkcióval nyitom meg az ilyeneket, de azért ez hosszútávon zavaró.

Van reklámblokkolóm.

2022. okt. 1. 16:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy felugró ablak amit nem látsz a reklámblokkoló miatt. Amíg azt le nem okézod addig nem tudsz továbblépni. Ideiglenesen kapcsold ki.
2022. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha reklámblokkolót használsz, és az blokkolja a reklámokat, ezért nem hagy rákattintani minden hülyeségre, akkor jól működik.
2022. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából egyszerűen csak menüpontokra kattintanék, például itt az oldalon a Saját kérdésekre, tehát nem valamilyen képre vagy reklámra. Semmilyen leokézási lehetőségem nincs, és valóban nem látok plusz ablakot vagy reklámot. De megpróbálom kikapcsolni és megnézni, hogy mi lesz akkor.
2022. okt. 1. 20:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször találkoztam már vele itt ott. Reklámblokkolóban a kozmetikát kikapcsolom, megjelenik az elnyomott ablak, leokézom és egyből működnek a linkek. A blokkoló visszaáll eredetire, legalábbis ezt tapasztaltam, nem kellett manuálisan visszakapcsolni.
2022. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!