Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erre mi a magyarázat? Többi lent

Erre mi a magyarázat? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy videókat néztem a YouTube-on, amikor váratlanul elment a gépről a net. De úgy, mintha sosem lett volna rajta wifi, teljesen eltűnt. Arra gondoltam, hogy biztos a hálózati adapter ment tönkre, vettem hát egy külső adaptert. Ennek a driverét feltelepítettem, működött is. Ma reggel nem dugtam be a külső adaptert, és láss csodát, így is van net! Ez hogyan lehetséges?

2022. szept. 16. 08:23
 1/5 anonim válasza:
Bármi okozhatta, notebookoknál főleg előfordulhat ilyen hardver szintjén, viszont egy teljes áramtalanítás (akku kives) után vissza szokott állni.
2022. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez laptop, és beépített aksis
2022. szept. 16. 08:54
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Pár napig nem ismerte fel, vagy még aznap megvetted a külső adaptert, aztán másnapra megint jó lett?

(Próbáltad a rendszer újraindításával is helyrehozni? Vagy este leállítottad, másnap meg bekepacsoltad?)


Egyébként több laptopon van pici lyuk, az akku áramkör megszakítására. (mintha kivennéd)

[link]

2022. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Este ment tönkre, akkor lekapcsoltam és másnap kapcsoltam be. Akkor sem volt jó, aznap vettem az adaptert. Azt használtam egész nap, aztán ma reggel nem dugtam még be, és így is van net.
2022. szept. 16. 09:33
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Ha nem csináltál újraindítást, akkor a Windows 8/10/11 alapértelmezés szerint nem állítja le a rendszert, hanem hibrid-hibernációban "megfagyasztja" és bekapcsoláskor onnét folytatja a működést.


Egy rendszer-újraindítás a rendszerfolyamatokat és hardvereszközök programjait is újraindítja.

(Egyébként az is lehet, hogy egy rendszer-frissítés valamikor újraindította a rendszert és utána "javult meg".)


Ennyi alapján szerintem inkább programhiba lehet, nem fizikai meghibásodás.

2022. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!