Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újra lett telepítve a szgépem...

Újra lett telepítve a szgépem (win10-en fut), ráadásul pechemre egy szofterfejlesztő srác csinálta meg, hát el vannak kutyulva a dolgok rendesen... (?)

Figyelt kérdés

Hol a jó életben tudom kikapcsolni a szülői felügyeletet? Soha az életben nem volt a gépemen ilyen.


Chrome-ot használok. Más böngészőt nem szeretnék feltenni.


[link]



2022. szept. 26. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi köze van a windowshoz?
2022. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez érdekes lesz így, nem használtam, de azért a szülői felügyeletet nem lehet csak úgy simán megoldani, mert minima kell a szülő és a gyermek account tudtommal.

Szóval te most gyerekként tartozol valakihez, de kihez?:)

És most a google vagy az ms szülői felügyelete van bekapcsolva?

2022. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Most sincs szűrő a gépeden, de ha nem tudod, hogy melyik gombot is kéne megnyomnod, akkor lehet kellene.
2022. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na most amit belinkelték képet, azt mindenkinek feldobja, ha olyan támájú a cikk, ami 18 év alattiakat megzavarhat. Nekem is feldobja napi szinten, ha ilyen cikket akarok elolvasni. A teendő az vele, hogy az "Elmúltam 18 éves, belépek" gombra kattintasz. Ennek a szülői felügyelethez semmi köze. Ezt a megnyitott oldal generálja.
2022. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor hülyeségeket írtam. Felesleges meg téves dolgokat.


Nem, felnőtt vagyok és soha nem tettem a gyerekeim gépére vagy programjára vagy bármijére szülői felügyeletet.


4

Rákattintok nyilván. :))) És nem hoz be semmit. A telómon természetesen igen.

2022. szept. 26. 14:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért mindenkit felpontoztam, mert dicséretes, hogy segíteni akartok. :)
2022. szept. 26. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"egy szofterfejlesztő srác csinálta meg"

Legközelebb vagy te magad tanuld meg, hogy hogyan kell feltelepíteni (nem olyan nagy dolog ám), vagy ha mással akarod, akkor ne egy programozót kérj meg, hanem egy szervizest, vagy rendszerinformatikust.

Bár a kommentek alapján úgy sejtem, hogy mégsincs annyi minden "elkutyulva" a gépeden.

(Mondjuk én ezért nem szívesen vállalok másnak újratelepítést. Utána ha az ügyfél bénázik valamit, akkor is rám fog köpködni, hogy biztos én telepítettem fel rosszul.)

2022. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7

Te nem tudhatod, hogy milyen más hibák is voltak, amikre ő maga mondta, hogy "igen, ez azért van, mert ........... " és itt kiderült, hogy olyan dolgokat csinált meg használt, amik nincsenek meg mindenkinek az eszköztárában.


És bocsi, én nem fogom megtanulni. Ő vállalta, hogy összetákolja a laptopom, az nem jött össze, akkor megkértem, hogy nézze meg a szgépem, az összejött, de olyan hibák jönnek elő lépten-nyomon, amik még nem voltak rajta soha.


Én sem mondom azt egy angolul nullát tudó embernek, hogy tanuljon meg felsőfokon, hogy meg tudjon oldani egy problémát, csak azért, mert angoltanár vagyok.

2022. szept. 26. 14:39
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Megoldás. Rakas rá egy új rendszert.
2022. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Nehogy már!! 😂😂 Egy fb csopiban kértem segítséget (hogy ajánljanak szervízt), ez a sràc jelentkezett, h megcsinálja, a laptopra rögtön mondta, h nem fog menni (de azért foglalkozott vele), a szgépre viszont azt mondta, h meg tudja csinálni. Meg is csinálta, csak 2 hetente előjön vmi f.szság.


És most megint fizessek vkinek?


Én nem így dolgozom...

2022. szept. 26. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!