Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs internetelérés a laptopon?

Nincs internetelérés a laptopon?

Figyelt kérdés

Wifin használtam a laptopot,soha nem volt semmi probléma.Múlt héten egyik nap futtattam egy tisztítást a gépen a CCleaner programmal,meg ellenőriztem van e a géphez új driver.Talált olyan 7-8 drivert,települtek minden rendben volt.

Pár nap múlva mikor kezdem használni a gépet,nem csatlakozik a wifi-hez..jelszó újbóli beírása segített,pár óráig jó volt aztán megszakadt a kapcsolat.Azóta rácsatlakozik,van jel de nincs net. Ez hogy lehet?

Telefonnal rácsatlakoztam ugyanerre a hálózatra,jó,működik.Másik asztali PC-n is van internet...laptopon meg napok óta nincs,nincs ötletem:(


Lehet bármi köze ennek a driver frissítésekhez? Egy HP Pavilion g6 a gép amiről szó van.



2022. okt. 10. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A regi drivert vissza kell tenni
2022. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell csinálni?
2022. okt. 10. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell CCleanert használni illetve a drivert sem kell frissíteni, ha a jelenlegi normálisan működik, semmilyen driverfrissítő programot sem érdemes használni.
2022. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!