Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kihúztam a kábelt a laptopból,...

ASegélyember kérdése:

Kihúztam a kábelt a laptopból, és még a TV se működik, mi ez? Hogy fér össze a kettő??

Figyelt kérdés
Teljesen nem értek hozzá, de mivel nem egy adott helyen akarom használni, ezért kihúztam legutóbb is a kábelt és semmi baja nem lett tőle semminek. Most, nyilván most hogy senki nincs itthon, ugyanígy kihúztam, ezzel egyidejűleg az összes TV “kimúlt”, nincs rajta adás, és hiába dugtam vissza semmi változás. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom miért történik most ez, mert legutóbb semmi baj nem volt.

2022. okt. 12. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád írni milyen szolgáltató, milyen kábel, milyen kis szolgáltatói dobozok vannak a lakásban?
2022. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a tévén ki kell választani melyik forrásból vegye a jelet. Ha azon a csatlakozón várja amit kihúztál, nem lesz kép (bár ilyenkor általában figyelmeztet, esetleg automatikusan átvált a többi jelforrást végignézve). A tévé beállításait kell megnézni, és kiválasztani hogy milyen jelről történjen a megjelenítés - erre jellemzően dedikált gomb is van a távirányítón.
2022. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csökkentett módban még elindul a gép akkor újratelepítés előtt én még megpróbálkoznék lefuttatni egy keresést Malwarebytes-al.

Ha még akkor se bootol rendesen a gép akkor utána próbálhatsz egy javító-újratelepítést.

2022. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, 3-as nem ide.
2022. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont az a baj hogy rámegyek a beállításokra, és szürke kép, szó szerint semmit nem hajlandó beadni rajta….
2022. okt. 12. 15:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb annyit tudok mondani hogy Ethernet. Ennyire értek hozzá
2022. okt. 12. 15:23
 7/8 Szirty ***** válasza:
100%

"Kb annyit tudok mondani hogy Ethernet"


Annyi nem lesz elég a megoldáshoz!

2022. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítsd át a forrást a hdmiről a digitális tvre vagy egyébre, amit nézni akarsz.
2022. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!