Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore vs Streaming?

NCore vs Streaming?

Figyelt kérdés
Medig fog élni még a torrent.

2022. nov. 4. 08:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A formátum tényleg nem utolsó szempont. Pl. mikor egyetemre jártam, volt egy laptopom, amire ncoreról bőven elég volt letölteni 720p-ben, mert a kijelző felbontása nem tudott többet, plusz a lehető legolcsóbb (leglassab) internet előfizetésünk volt az albérletben, miközben otthon 4K HDR tv-m volt, amire mindig a lehető legjobb minőségben töltöttem le, és a méret sem számított. Plusz ott van még a többi dolog, amit fentebb mások leírtak. A torrentezés sokkal kényelmesebb, nagyobb a választék, és még egy éves ncore prémium előfizetés sem vészes (sőt, kifejezetten olcsó). Ezt nem tudja helyettesítani a streaming, és szerencsére még mindig több azoknak az embereknek a száma, akik erre nem úgy gondolnak mind lopásra (hiszen nem az).
2022. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"HBO MAX, Disney+ Netflix és 2023 Februárjában induló Skyshowtime, kb annyiért, mint ha elmennénk ketten a moziba havi egyszer"


HBO Max: 2390Ft/hónap

Netflix: 3490Ft/hónap (már ha elég az 1080p)

Skyshowtime: 7EUR/hó külföldön, ez nálunk lehet 3000Ft körül


Ez összesen 8880Ft/hó. Azaz egy mozijegynek 4500-ba kell kerülnie. Hát nem tudom, Pesten 2500Ft egy jegy, vidéken 2300Ft és alatta.

2022. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
#12 bár a mozikat se értem, miért a jegyek árát emelik, amikor köztudott, hogy annak a jelentős része a filmforgalmazóknak megy, a mozi bevétele a büfén, merch termékeken van. Tehát nekik pont hogy a jegyek árát kéne alacsonyan tartani, kb mindenkinek kedvezményt adni, hogy az ember elmenjen a moziba, ha meg már ott van, a 80%-uk úgyis büfézik, egy részük meg merchet is vásárol, tehát ha nem is emelnek jelentősen a büfé árán, akkor is több bevételük lenne az olcsó jegy miatt megjelenő tömegen.
2022. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

12# "Az eurót használó országokban egyébként nem egységes a havi előfizetés ára: Finnországban és Hollandiában például €6.99-ba, tehát nagyjából 2 800 forintba kerül, de Portugáliában csak €4.99-ba, tehát nagyjából 2 000 forintba."


[link]


[link]

2022. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Addig biztosan élni fog, amíg


- olyan bonyolult jogi zűrzavar van, hogy elképzelhetetlen az, mint a zenei részen az, hogy független szolgáltatók kb. ugyanazt a kínálatot nyújtják (a saját gyártásút is beleértve, nekünk fogyasztóknak az lenne a jó, ha pl. egy Netflix Origin HBO-n is megjelenhetne - nem kell azonnal, komoly csúszással is belefér)

- régiókorlátozások vannak a szolgáltatásokon (vagy egyáltalán nem érhető el, vagy más tartalom érhető el, mint más országban)

- korábbi, már nem forgalmazott művek nem lesznek elérhetők akár streaming, akár digitálisan megvásároható formában

- a "hópihe-cenzúráról" már nem is beszélek..

2022. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megint ekzdődik az ami nyáron volt? Naponta egy ncore vs streaming kérdés és az alatta garantálható vita?
2022. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Megint itt van a pro-streaming csávó? Nem unod még a torrentellenes kérdéseket?
2022. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

nCore 4ever. Ha lenne egy olyan streaming platform, ahol a modern gyökérségek helyett MINDEN fent lenne, akkor lehet előfizetnék, de az összes streaming saját magának tartja meg a saját cuccait, így szétoszlik a piac, és csak mondok egy példát, Villám Spencer. Egy zs kategóriás gagyi akciófilmsorozat Hulk Hogan-el, úgy 20 éve ment a tvben, és sehol sincs fent, ja de, az ncore on :D


Zenében én már áttértem a spotifyra meg a youtube musicra, a bootleg remixeken kívül kb minden fent van mindegyiken, de a filmeknél baromi nagy a káosz.


Ja, és sokan azért nem torrenteznek, mert fingjuk sincs mi az, vagy nem tudják melyik oldal a jó. nCore on kívül nincs is más rendes magyar torrent oldal, az a majomparádé meg nemtudom még mik voltak mind kispályások az ncore mellett. A torrentezés előtt is volt kalózkodás amúgy, BCDC,DC++ valaki? :D Meg ott volt a wanadoo.atw.hu meg hasonló oldalak :P

2023. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18 Hát ja. A Torrent 2001-ben jelent meg és csak 2004 körül kezdett el igazán népszerű lenni. Előtte ott volt a DC. A DC előtt a Napster, a Napster előtt az AudioGalaxy, az AudioGalaxy előtt meg az ingyenes websiteokra feltöltött tartalmak meg a mIRC-en keresztüli DCC, azelőtt meg a floppy lemezek másolgatása.


Egyébként nemrég az asszony unszolására előfizettünk Netflixre. Jó, havi 2500 forint nem sok és vannak rajta érdekes dolgok, de pl szinkron csak elvétve van. Régi filmekből alig van választék, új tartalmak meg változó, hogy nézhető-e vagy sem.

De pl. én a dokumentumfilmek miatt is szerettem volna, mert sajnos a Digi Animal World megszüntetésével gyakorlatilag nincs egyetlen nézhető doku csatorna sem. De Netflixen meg alig van szinkronos dokufilm. Ha angol akkor még oké, mert azt értem, de baromi sok a német és francia és lejátszás előtt nem is látom, melyikhez milyen hangsáv van.

2023. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
19# Disney+ Van Nat Geos doku tartalmak, pl Dr.Pol, veszedelmes Afrika, filmekből is van doku. 2500 ft havonta
2023. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!