Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent probléma másnál nincs?

Utorrent probléma másnál nincs?

Figyelt kérdés

Automatikus frissítésre van állítva, lehet emiatt van vele valami.


Szóval működik, fel-le-töltés ugyanolyan sebességgel mint eddig, csak valamiért magát az utorrent programot alig bírja megnyitni a gép.

Ráklikkelek, megnyitnám, vagy mikor letöltök valamit, és magától nyílna meg,

majdnem egy perc eltelik, mire megnyílik.


Tapasztalt ilyet valaki? Mi csinálhatja ezt?


2022. nov. 14. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén tapasztaltam, fogalmam sincs mi volt ez. Akkor kapcsoltam be pedig a gépet, megsem nyitotta meg. Újraindítás megoldotta akkor a problémát.
2022. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert az utorrent egy adware/malware, töröld le és rakd fel helyette a qbittorrent-et
2022. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es, és azt meg lehet csinálni, hogy amit most futtatok torrenteket, azt valahogy átmásolom ebbe a qbit-re?

Mert már én is néztem ezt a klienst, hogy esetleg erre kéne cserélni.

2022. nov. 14. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak egyszerűen megnyitod ott is és kész.
2022. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2022. nov. 14. 18:49
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak egy gyors helyzetjelentés, letöltöttem ezt a programot,

Valóban vannak előnyei, átláthatóbb, szebb kezelőfelület, precízebbnek, kidolgozottabbnak hat, de így elsőre vannak hátrányai is, remélem ez változni fog.

Az egyik ilyen, hogy kicsit bonyolultabb a beállítása, mentés helye, korlátok, stb, az utorrent egyszerűbb, világosabb, érthetőbb, de valahogy megoldottam.


Ami viszont sokkal nagyobb probléma, az a feltöltés.

Ha átlagos, népszerű "ajánlott" torrenteket veszek alapul, amiket kicsivel a megjelenésük után letöltök, amíg az utorrent 1 nap alatt 3-4-5-szörös arányt töltött vissza, addig a qbit 0,2-t.

Ami annyira siralmasan gyenge teljesítmény, hogy nagyjából jelentéktelen.


Sokmindent még nem töltöttem le, lehet, hogy véletlenül alakult így, nem tudom, de ha így marad, az nem lesz jó.

2022. nov. 16. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!