Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » M1 macbook pro-n miért nincs...

M1 macbook pro-n miért nincs internet?

Figyelt kérdés
Egyről a kettőre megszűnt létezni. Eddig ilyen nem volt. Amiket találtam mint megoldási metódus nem hozta helyre. Vagy azt jelzi a wifire hogy nincs kapcsolat vagy jelzi a maximum jelet de egyetlen egy oldal sem nyílik meg a böngészőben. Valaki találkozott már ilyen problémával akár megoldást is tud rá? Előre köszönöm :)

2022. nov. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a routered
2022. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyesféle létező opciókat mind megcsináltam de semmit nem használt. Érdekes mert rendes sz.gépen és iphone-on megy a net. Azért köszönöm
2022. nov. 17. 14:41
 3/5 EgyGabor ***** válasza:

Lehet router beállítási gond (wifi verziók). Esetleg MAC address szerinti tiltás. Nagyon ritka esetben még inkompatibilitás is (amikor papiron menniük kéne de mégse).

És persze lehet hardware hiba is gépben.

2022. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EgyGabor ***** válasza:

E mellett (talán ez a legvalószínűbb). IP konfigurációs hiba van.

Azaz a WIFI-re fel tudsz menni, de az IP réteg nem megy.

Pl. fix IP van beállítva és nem a DHCP-től kéri.

2022. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Útközben megoldódott a probléma. De köszönöm a válaszokat. A megoldás az lett hogy visszatettem a montery verziót az os-ből. A ventura bekavart valamiért . Ha esetleg valaki ezzel küszködne, itt egy használható opció!
2022. nov. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!