Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországba kell utaznom...

Németországba kell utaznom egy időre. Szeretném nézni az RTL Most, és a TV2 tartalmait. Tudnátok ehhez egy megbízható VPN szoftvert ajánlani?

Figyelt kérdés

Én a Proton VPN-re gondoltam, mert azt dícsérik most nagyon sokan, az jó lehet ezekre a célokra? Vagy melyiket?

Sajnos külföldön nem nézhető a Tv2 Play. Mit csináljak, hogy elinduljon a Tv2 Play, és az RTL Most?

Valaki, aki már csinált ilyet?


2022. nov. 17. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a Proton VPN is, de én még ajánlanék egy Nord VPN-t.
2022. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a válaszod! Elő is fizetek, bár 30 napos pénzvisszafizetést ígér a Proton, ha nem okés valami.
2022. nov. 18. 08:09
 3/5 A kérdező kommentje:
A Proton nem jó erre a célra, mert az "M247 Euroope" szolgáltatóhoz csatlakozik a Magyar szerverek esetén, és azt az RTL tiltja.
2022. nov. 18. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nord VPN-nek jónak kell lennie.
2022. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindegy, végülis mondhatjuk azt is, hogy megoldódott a problémám.

A Proton Support meg csak az időt húzza a visszatérítéssel, és hiába downgradeltem a fiókomat, és írtam a Supportnak, azok csak szajkózzák a magukét, és csak marasztalnak, a válaszomra meg nem reagáltak tegnap egész nap. Én meg úgy voltam vele, hogy baccák meg, visszaváltottam a krediteket, amiket a lemondásért kaptam, plusz még ráfizettem 200 forintot, és újra megrendeltem a szolgáltatást 1 hónapra.

Majd letöltöttem a Protont egy selejt Androidos eszközre, amit routerként fogok használni. Van ugye a PDA Net +, ami meg tudja osztani a VPN-t Androidon. Na most fut a selejt telefonon a PDA, ami megossza a Protont, és így Magyarországon vagyok a net szerint. Itt jön képbe a laptopon a Cloudflare Varp (1.1.1.1). Ezt bekapcsolom, és egy olyan Magyar IP címet ad, amit már nem tilt sem a Netflix, sem az HBO, sem az RTL, sem a Tv2, semmi. Ha nem lenne a Magyar VPN, akkor a Cloudflare gondolom Német IP címet osztana ki, legalább is, amikor Lengyelországban voltam, akkor ez így volt. Bekapcsoltam, és Lengyel IP címet adott.

És így, gondolom a Protonnak köszönhetően, a netsebességem sem csökken olyan drasztikusann. Gyárilag 300 megabit másodpercenként a letöltési sebességem, rápakolva ezeket a dolgokat pedig 270, ha olyanja van 280, szóval jó ez így most.

Ezt csak azért fejtettem ki, hogy ha valaki hasonló problémába ütközik, akkor ismerje ezt a megoldást.


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2022. nov. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!