Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak engem zavarnak az egyre...

Csak engem zavarnak az egyre jobban elharapózó kattintás vadász címek a hirportálakon? Törvényileg miért nem tiltják be ezeket?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért tiltanák be? Mindenkinek jogában áll olyan címet adni egy cikknek, amilyet akar, az értelmes emberek úgysem nyitják ki, a hülyéknek meg mindegy
2022. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Én az a fajta vagyok, aki a harmadik clickbait cím után leiratkozik az adott csatornáról / nem olvassa tovább az adott oldalt.


Aki háromszor átver, az nem érdemli meg a figyelmemet a továbbiakban.

2022. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Engem is zavarnak, igyekszem nem kattintani ezekre, de teljesen nonszensz lenne ez a törvényi szabályozás. Mégis hogy szólna? Be sem lehetne tartatni.
2022. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj szinte már nincs olyan hírportál ami nem alkalmazza, már a nagyok pl. indexnél is mindennapos
2022. nov. 19. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erővel itt a gyakorin is tiltani kéne a hülye kérdéseket.... kb a 90%-át ki lehetne szórni tőőőőrvényileg.

Ha tudod hogy kattintásvadász és nem akarsz olyant olvasni, akkor nem kattintasz rá.

Én sem fordulok balra a kereszteződésben ha jobbra lakom, csak azért, mert balra is van út...

2022. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem zavar. Miért zavarna? Normális oldalakat követek, ahol nincsenek ilyenek. Aki Origót és ilyen 24.hu féléket néz, az meg is érdemli. Blikk szint mindegyik.
2022. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
53%
sajnos ez már jó ideje így van, nem most harapózott el.
2022. nov. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
#6 Hírgyűjtő oldalakon is sok ilyen van, nézz csak körül, nem csak Blikk szint, pl. [link]
2022. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Azért a 24.hu-t ne hasonlítsuk már se a blikkhez, pláne ne az or1gohoz... Vannak orr jó írások is.

Kérdező te meg ha ilyen klikkbait oldalakra kattintasz, akkor vess magadra. Pont az ilyen tanulatlan embereknek szólnak az ilyen cikkek és címek. Akinek van egy kis esze, értékrendje az továbbgörget.

2022. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:
100%

"Miért tiltanák be?"


Mert egyértelműen hazudnak és/vagy féligazságot közölnek.


"Mindenkinek jogában áll olyan címet adni egy cikknek, amilyet akar"


Ha ezzel másokat átver, megtéveszt stb. akkor nem.

2022. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!