Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel tudnám erősíteni a wifi...

Mivel tudnám erősíteni a wifi jelet?

Figyelt kérdés

Ház egyik szobájában van a router. Kazánház és a műhely a ház másik felén van (kb 10 méterre) és ott már gyenge vagy akadozik a wifi.

Ha vennék egy wifi jelerősítőt az segítene?

Ezt néztem: Xiaomi Mi Range Extender Pro



2022. nov. 20. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

"segítene?"

Nem.


Csak az utp kábel húzás segít.

2022. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Segítene, de nem a legjobb megoldás.

Ha lehetőség van rá érdemesebb lenne kihúzni egy kábelt és berakni egy másik routert. Ez gyorsabb és stabilabb kapcsolatot biztosíta. Van jelerősítőm, használtam is, de nem a kedvenc. Van vele baj, nagyon szükség megoldás tud lenni nagyobb távok esetén. Amint lehetett húztam be kábelt és raktam másik eszközt. Kicsit nagyobb is a lefedettség, mint kellene, de éppen a kertben is tudok netezni wifiről, ha akarok.

2022. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
segít de nem lesz olyan, mint a router közelében
2022. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csabipapi válasza:

Én évek óta használom a 30m-re levő szomszédom wifi hálózatát, és tökéletes wifi jelet produkál a jelerősítő az egész épületben és a kertben!

Ha a saját routerre kapcsolódsz, kiterjesztheted az elérhető területet.

2023. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül megvettem ezt a xiaomi jelerősítőt és elég jól megnövelte a wifi erősségét.

Routertől kb 10 méterre van és a jelerősítőtől még 20 méterre videót lehet nézni. 3 falon, helyiségen keresztül.

2023. jan. 5. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rövid a kardod toldd meg egy lépéssel..
2023. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabipapi válasza:
XIAOMI kitűnő márka több készülékét használom.
2023. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!