Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok nézni semmit...

Miért nem tudok nézni semmit a tv2play.hu oldalon?

Figyelt kérdés

Sziaztok!

Szívesen szeretnék nézni videókat a tv2play.hu oldalon. Mivel Németországban vagyok, bekapcsoltam a VPN-t, beállitottam Magyarországra, bejelentkeztem a tv2play.hu-ra. De sajnos ezt írja ki minden videónál: "A tartalom jelenleg nem elérhetö"


A furcsa dolog az, hogy ha sokszor frissítem az oldalt, egy párszor működik is, de legtöbbször nem.


Mindenféle böngészővel próbáltam, de hiába: Firefox (107.0), Safari (16.1), Chrome (Version 107.0.5304.110)

Köszi!!!



2022. nov. 27. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Idővel rájönnek, hogy egy adott IP cím egy VPN és letiltják, így hol működik hol nem, attól függ melyik szerverhez csatlakozol az adott VPN szolgáltatónál. Én például a YouTubeon Magyarországon nem elérhető videókhoz használok VPN-t, a 30 szerverből 5 működik, a többit már blokkolták. Szerencsére a VPN szolgáltató is időnként cseréli az IP címeket, így ez egy macska-egér harc, de váltogatni kell a szervereket és néha a VPN szolgáltatót is, hogy találj egyet ami épp működik.
2022. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!