Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore letöltési fájl szabadon...

Ncore letöltési fájl szabadon megoszthatom, illetve hogyan tudnám szerkeszteni, hogy pár nap után lejárjon? Tartalmazhat rólam egyéb információkat?

Figyelt kérdés
Legutoljára még 2015-ben osztottam meg egy ilyen fájlt a haverommal. Akkor azt hiszem utána néztem kicsit jobban, és talán még az ncore oldalán is lehet szerekszteni, de nem emlékszem pontosan.
2022. nov. 29. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A fájlban benne van a passkey-ed. A passkey mondja meg hogy a torrentet ki tölti le. Magyarul ha ezt megszerzi valaki, aki szintén nCore tag, akkor a te kontódra tud letölteni bármit. Ha ezt nem veszed észre, akkor hnr miatt tilthatnak.
2022. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz. Csak aztán ne gyere ide sírni hogy kitettek az oldalról.
2022. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.: Csak egy kanadai fiatal srácnak szeretnék segíteni :) A passkey-emben az is benne van, hogy ncroe-on vagyok regisztrálva? Nem sokat ért a gépekhez, csak segíteni szeretnék neki.
2022. nov. 29. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy látszik te sem.

Töltsd le ami kell és küldd át neki.

2022. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4.:

Épp most írtad le, hogy úgy látszik én sem értek a gépekhez, de töltsem le, és küldjem át neki... Azért a paradoxon befigyel :D


Kaphatnék esetleg valami kis útmutatást, hogy mégis hogyan csináljam, vagy legalább a módszer nevét letudnád írni? :)

2022. nov. 29. 20:51
 6/13 anonim ***** válasza:

"A passkey-emben az is benne van, hogy ncroe-on vagyok regisztrálva?"


A passkey a trackerben van benne, maga a tracker pedig nyilván mutatja hogy honnan töltesz le:


[link]

2022. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6.: Bocsi, de az oldal nem működik.
2022. nov. 29. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:

OK, igazad van, fogalmazhattam volna pontosabban!

Töltsd le azt ami kell neki - ne a torrent fájlt, hanem az egész cuccot és azt küldd el.

2022. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8.: Örülök, hogy szót értünk :)


72 gigabájtos a fájl, van esetleg valami jó ötleted, hogy hová tölthetném fel, mivel küldhetném át? Utorrent-ben néztem valami funkciót, amivel új torrentet hozhatok létre.

2022. nov. 29. 22:24
 10/13 coopper ***** válasza:
2022. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!