Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCorról letilthatnak, ha üres...

NCorról letilthatnak, ha üres az aktivitás listám?

Figyelt kérdés
Mi ez a legrosszabb 1%?

2022. nov. 29. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is kidobnak ha 8 hetig nem jelentkezel be (a seed persze megy), aztan sok ezresert engednek csak vissza. Semmin nem csodalkozom.
2022. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, engem is kivágtak, csak pénzért tudnám újra használni...
2022. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem még nem tiltottak ki, de egyre jobban félek, hogy kitiltanak.
2022. nov. 30. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon emberkék 1% a akik betartják a nekik engedélyezett hit'n'run számot, de az évek során ezek mind mind naplózva vannak. Aki a legtöbbet begyűjti (1%) felfüggesztik (nem kirúgják). Pénzért kiválthatja magát.

Ugyanez 2hónap weboldal belépés elmulasztás is.

2022. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aktivitás listán látod a seedköteles torrentjeidet, tehát pont az a lényege, hogy azt kiürítsd.
2022. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes kidobás ott van a wikiben, szóval nem tudom miért a sírás-rívás. Kemény 2 havonta kell belépni, ez 10 másodperces művelet.
2022. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Én azt se értem minek van fent valaki ha annyira inaktív hogy még a kéthavi belépést is sokanak tartja?
2022. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!