Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezek kamuprofilok lehetnek? B...

Ezek kamuprofilok lehetnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tinderen az utóbbi időkben többször matcheltem ázsiai női profilokkal. Közös volt bennük, hogy az első pár mondat után mindegyik átakart menni WhatsApp-ra, és amikor ez megtörtént akkor rövidesen mindegyik befektetésekről és kriptovalutázásról kezdett el beszélni. De nem tettek ajánlatokat, nem mondták hogy fektessek be vagy töltsek le xy appot, hanem csak beszéltek róla. Összesen 3 ilyen esetem volt, kissé olyan érzésem mintha ezek a profilok egy kaptafára készültek volna és mintha géppel beszélnék nem egy valódi emberrel(oké vannak kulturális különbségek, de akkor is gyanús). Külsőre is elég hasonlóak, mindegyik profil világos bőrű, vékony testalkatú 25-35 közötti ázsiai nő. Amikor származási helyre kérdeztem Hong Kong vagy Malajzia voltak a válaszok(egyébként arra reagálnak amit mondok és ők is kérdeznek néha, csak olyan fura ettől függetlenül).


Mi lehet ennek a jelenségnek az oka ?



2022. dec. 2. 21:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Eléggé kamu gyanús
2022. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezek chat botok. Bizonyos idő után felhozzàk a “befektetést”. Több ilyennel is cseteltem heteket, időpazarlás.

Ez van még orosz, ukrán és egyèb nemzetekkel is.

2022. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igen, ezek chatbotok. nem érdemes nekik visszaírni
2022. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!