Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A magyar trollok hogyan...

A magyar trollok hogyan voltak képesek létrehozni egy ilyen videós oldalt mint a trashwood?

Figyelt kérdés

[link]


mert elnézve ez sokkal jobb mint egy videa vagy egy inda, a hozzáértőktől kérdezném, hogy ez mennyibe kerülhet, plusz a fentartása?



#trash #YouTube #csantimédia #pupápébé
2022. dec. 2. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A PeerTube motorja fut alatta
2022. dec. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem a rajta lévő tartalom határozza meg az oldal elkészítésének képességét, tudását. Nem értem az összefüggést. Aki "troll" tartalmat gyárt, annak a programozói vagy informatikai tudása azzal arányos is kell, hogy legyen? Egy trash videómegosztónak is trash kinézete vagy képessége kell hogy legyen? Tilos igényesnek, innovatívnak, praktikusnak, jól működőnek lennie egy olyan oldalnak, ahová igénytelen tartalmakat lehet feltölteni? Nem értem miért akarod a tartalmat, a felületet és üzemeltetőt egy szinten kezelni.
2022. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert ebből nem igen van bevétel a donéseket leszámítva, és még így is jobb mint egy médiaklikk videa csindavideó na ez a durva
2022. dec. 3. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Úgy, hogy rengeteg a szabadidejük család és barátok híján. Hobbiból.
2022. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de anyagilag
2022. dec. 24. 00:20
 6/8 A kérdező kommentje:
na eddig tartott
2023. márc. 9. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:

jah csak nem az anyagi dolgok miatt voltak problémák, hanem inkább dráma volt az oldalon


de itt a másik:

[link]

2023. máj. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja tudom
2023. jún. 2. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!