Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs hang a laptopomon,...

Nincs hang a laptopomon, mindent megpróbáltam de mégse, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Egyszer régen frissítettem window 10-re és akkor valamiért elment a hang az egész laptopról. A hang szimbólumon egy x van piros karikában ahol azt írja, "nincs hangkimeneti eszköz telepítve". Telepítés előtt minden oké volt, még amúgy érintőképernyős is a laptop, levehető tablet módra de

az érintőképernyős része is eltűnt...szóval ha valaki ért ehhez ezt is meg szeretném javítani hátha de fő gond most a hang inkább.

Próbáltam letölteni valami realtek high definition audio drivert de nem engedélyezte. Próbáltam factory resetet az egész gépre de semmi változás. Mi lehet a gond? Elvinném számítógép szervíz helyre de fogalmam sincs mennyibe kerülne egy ilyen javítás akkor már megérné új laptopot venni? Egyébként más baja nincs csak az hogy nincs hang nekem meg fontos lenne, hogy hangja legyen. Meg tudom én ezt oldani úgy hogy ne kelljen elvinnem szervízbe? A device managerben is néztem de ott nincs semmi audio rész, mert láttam olyan megoldást ahol ezt kellett megnyitni de nincs. :( acer laptop egyébként.



2022. dec. 20. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A márka alapján meg kéne keresned a laptopod weboldalát. Ha támogatja a Windows 10 et akkor a Windows 10 hez tartozó driverjeit onnan letöltöd és biztos hogy menni fog.
2022. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A driver telepítésekor mi a pontos hibaüzenet?
2022. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-Igazából már meg se nyitja ha letöltöm. Nem reagál semmire jóformán.
2022. dec. 20. 19:04
 4/12 A kérdező kommentje:
2-Várjunk mégis megnyitotta és ezt írja: Nem található a jelen eszközmeghajtó programcsomag által támogatott eszközmeghajtó.
2022. dec. 20. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó helyről töltötted le a telepítőd? Úgy kéne, ahogy az #1-es írja
2022. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-Igen jó helyről de mégis ezt írja ki :/
2022. dec. 20. 19:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha tudtok linkelni azt megköszönném, acer a latopom neve, pontos nevét már nem tudom sajnos. Acer aspire volt talán valami. Levehető tablet módra is de sajnos az se működik a frissítés miatt :(.
2022. dec. 20. 19:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Acer Aspire Switch volt talán.
2022. dec. 20. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Rajta szokott lenni az eszközön a típus, arra szükség lenne
2022. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Acer Aspire Switch 10
2022. dec. 20. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!