Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone otthoni internetnél...

Vodafone otthoni internetnél hány évszázadot kell várni hogy bekösse a szerelő?

Figyelt kérdés
Ráadásul már kétszer kértem időpontot, 2 napja várok de se kép se hang
2022. dec. 20. 19:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Mikorra foglaltál időpontot? Mai nap nyilván még nem jönnek, esetleg holnap, de ünnepek előtt már nem nagyon, inkább január...
2022. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10es ha már ide tevedtél, te melyik szolgáltatónál vagy? Illetve mennyi idő alatt szálltak ki? Kaptál erről nap elején értesítést?
2022. dec. 20. 23:42
 13/15 A kérdező kommentje:
11es a weboldalon volt egy konkrét időpont másnapra plusz az idősáv, ex-telekom ügyfélként nálam első tapasztalat hogy időpont foglalásos rendszerben történik a dolog, ezért lepődtem meg hogy egy értesítést se küldtek
2022. dec. 20. 23:44
 14/15 anonim válasza:
Ha telekomos voltál nem értem ezt a Vodafone váltást.., egy biztos, a Vodafoneban olcsó dolgokért olcsó ügyfélszolgálatot is kapsz. A Vodafone weboldala a váltás után elég gyatrán üzemelget.... 11-es vagyok.
2022. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem messze kerüld el a vodafofont. Én még Júniusban rendeltem tőlük vezetékes netet, és tv-t. Júliusban aztán visszamondtam mivel nem jöttek. Most decemberben sikerült nekik a lemondás.


Most November elején új városba költöztem. Gondoltam adok még egy esélyt. December 25 van, sehol semmi.


Mobil is van náluk, Május óta. Azóta se kaptam számlát, hiába reklamáltam rengetegszer.


Mikor a mobilt vettem, egy telefonnal vettem, ami a 2. Napon meghibásodott. Nem cserélték, mondván rendszer átállás van, majd azért nem, mert fokyamatban lévő rendelésem van. ( A vezetékes ) holott törvényileg kötelező a csere 3 napon belül.


Aztán Júliusban rendeltem tőlük egy S22 ultrát, nem részletre egyösszegű fizetéssel. Rendelésnél ki is fizettem a honlapon, bank kártyával. Majd jött a futár. Hozta a telót. Vissza is vitte, mert utánvétellel küldték ki.


Mobilnetem 3 napja nincs, 5G nem is volt, holott a csomagom elvileg tartalmazza. Reklamáltam, panaszt tettem. Mindhiába.


Most már ügyvédhez forulok januárban a sorozatos szerződés szegések miatt kötbérmentesen való szerződés bontás végett.


Nem békéltető testülethez, hiszen olcastam olyat, hogy még az ott vállalt kötelezettségeiket sem tartják be.


Részemről soha többet vodafone. Ilyen szerencsétlen szolgáltatóval még nem találkoztam mint ezek.


Szóval. Mindenkit óva intek tőle.

2022. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!