Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyira megbizhato a "Big...

Mennyira megbizhato a "Big sale online kft" weboldala ?

Figyelt kérdés

LINK: [link]


Panaszok? Vagy pozitiv csalodas?


2022. dec. 21. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hivatalok nem kapkodják el az ilyesmit, de nem is nagyon szeretnek tájékoztatni a részletekről. Lehet felvették velük a kapcsolatot, és válaszra várnak, de csak a végeredményről fognak tájékoztatni.
2023. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A szállítási költség is visszajár az biztos.
2023. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Soosp1 válasza:
100%

Szerdán megrendelt árút, már pénteken hozta a futár. Csomagot kibontva vettem észre, hogy a termék sajnos hibás. Aznap (15 óra után) már nem sikerült elérnem őket, de hétfőn délelőtt elsőre felvették, elmondtam a panaszom, e mail-ben egyeztettünk adatokat, (fénykép a sérülésről, számlárol). Szerdára küldtek 1 hibátlan terméket, a futár pedig visszavitte a sérültet, plussz költség nélkül.

Én így jártam, a végeredmény pozitív számomra, persze még jobb lett volna ha elsőre sikerül, de nem panaszkodom, mert az az 1 extra telefonhívás és e mail kivételével, 1 hét leforgása alatt nálam volt a (hibátlan, használható) termék.

okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!