Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki mostanában facebookon...

Valaki mostanában facebookon kb December 19.óta hogy egyre több bug van?

Figyelt kérdés

Sziasztok ( Egyenlőre én nem tapasztaltam) de mostanában nem tapasztalt valaki December 19 óta hogy egyre több furcsaság van a Facebookon, 19-én sok embernek zárolták a fiókját, ugyan abban az időpontban, és érdekesség hogy nem is sértetettek alapelvet a facen, és nem sokan hozták vissza profiljukat, újatt csináltak, másik itt a gyakoriban is pl egy srác messengerét 3 napra letiltották miszerint valamilyen gyerek szabályzatot sértett holott állítása szerint nem is küldött ilyet, illetve illetve ez a jelenség sokaknak pont tegnap este óta nem tudnak küldeni üzit, 3 napra tiltva vannak. és pont most karácsony előtt jönnek elő ezek a bugos dolgok.


Itt a tegnapi kérdező kérdése: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Igazi kérdés az, hogy valaki tapasztalja vagy tapasztalt Face bug jelenséget, és mit lehet tenni, ha nálam is bekövetkezne a dolog?



2022. dec. 23. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Igen tapasztaltam Facebook bug-fura változást.
Nem tapasztaltam Facebook bug-fura változást.
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is letiltotta a kb. 15 éves fiókomat. töltsek fel igazolványt. hát a lóf....
2022. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem új a dolog, itt a GYIK-on is szinte minden nap van kérdés arról, hogy valami gebasz van a fészbúkkal.
2022. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Engem is, többek között azért, mert azt merészeltem írni egy hozzászólásban, hogy "Köszönöm!"

ID feltöltés kizárva, ilyet nem kérhetnek, Kanadában pl.illegális.

2022. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

December 19 óta zárolva van a fiókom "szokatlan tevékenység" miatt a "saját védelmem érdekében"..

Egy lehetőségem van, hogy unlockoljam, hogy jelentkezek be olyan készülékről, amit korábban is használtam... 5 éve ugyan arról a telefonról lépek be!


Amúgy a legnagyobb bug az egész facebookban, hogy nincs élő support akinek írni lehetne, na meg eléggé nagyképű dolog is azt feltételezni, hogy a súgóban leírt hibákon kívül más hibával nem találkozhat az ember...

2023. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legnagyobb bug a facebookban, hogy létezik.


A második legnagyobb, hogy a temérdek hiba és biztonsági probléma ellenére is milliárdos felhasználói táborral rendelkezik.

2023. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Évek óta tele van buggal a facebook.
2023. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha valaki szeretné jelezni a facebooknak, hogy nem tud bejelentkezni az privátba küldje el NEKEM a nevét, és az e-mail címét, amivel regisztrált.


Van egy tervem, hogy a facebook algoritmust kihasználva hogyan jelentsem a hibát a maradék élő dolgozó számára.

2023. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!