Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore prémiumot szeretnék...

Ncore prémiumot szeretnék venni. 8 hónap + hit run nullázás. Átirányít kek.sh oldalra. Ez az oldal megbízható ? Nem vernek át ? Valakinek tapasztalata ? Nem szeretném ha átvernének.

Figyelt kérdés
Hit run nullázás mit jelent ?

2022. dec. 29. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezen az oldalon keresztül intézik a vásárlásokat, igen, megbízható.
2022. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A Hit n run nullázás az hogy eltünteti a seedkötelezettség alatt álló torrentjeidet
2022. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
én évek óta veszem megbízható. a Hit n run nullázás azt jelenti hogy hit n runolt hónap után kapsz büntit 3-30 nap letöltés megvonás és X ilyen hónap után pedig végleges eltiltás na már most nekem a koliban a szar net miatt sok hónap volt le is tiltottak de ha veszel prémiumot eltünteti (vagy felezi csomag függő) az ilyen hónapokat de igy prémium mellett nem is számolja.
2022. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Annyira szar a net a koliban hogy seedelni se tudsz? Az én kolimban elég jó volt a net amikor nem torrentezett mindenki. 2012-2016

Azért 2023 ban illő lenne egy stabil internet hozzáférést biztosítaniuk annyi embernek...

2022. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Az a hivatalos fizetési oldaluk régóta.
2022. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!