Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki nCore meghívót kért tőlem és nem is használja?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hetente belép és ennyi... 9 hete hívtam meg. Még semmit sem töltött le. Ilyeneknek mi értelme??? Minek kellett neki?

2022. dec. 30. 13:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%

Olyan nehéz fiókhoz jutni, van aki évek óta vár a lehetőségre hogy tag legyen. Ha aktuálisan nem is használja, a birtoklási vágy és a potenciális lehetőség amit a hozzáférés kínál, akkor is jó, és a jövőben még jól jöhet. Látszik is, hogy nem akarja elveszíteni, mert rendszeresen belép. Akit hidegen hagy az egész torrentezés, azok általában ki szoktak esni, mert be sem lépnek.


A másik lehetőség csak egy tipp, ha esetleg prémium felhasználó lett, lehet nem látod a forgalmazását meghívó félként vagy barátként sem, és el tud rejteni mindent.

2022. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem írsz rá egy privátot hogy miért nem ahsznalja sürübben?
2022. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
42%
Aztleszámítva hogy ottvan megnyitva mindennap ènse sokat töltögetek. Vagyis olyat nem nagyon ami tènyleg kell. Mikor meghívtak pár hèt alatt leszedtem minden filmet sorozatot amire vágytam, de azóta csak azèrt töltögetek hogy ne legyek inaktív. Jelenleg kicsivel több mint ezer ebook ès pár megás zene áll seedben. Majd letörlöm ha nagyon kell a helye. Minden nap-másnap leszedek hozzá 2-3 darabot.
2022. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
#3: az (in)aktivitást csak az oldalra belépéshez kötik, nem kötelező forgalmazni.
2022. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is volt nCore-om, be-beléptem, de a másik oldalon, ahol már régóta tag vagyok (magas arány, stb) mindig megtaláltam, ami nekem kellett, sőt, gyakran előfordult, hogy valami nem volt fent nCore-on (vagy nem úgy, ahogy nekem kellett) és megtaláltam máshol.

Gyakorlatilag egyetlen letöltésem sem volt nCore-on, majd az egész odáig "fajult", hogy be sem léptem (mert nem volt értelme) és végül törölték a fiókomat.

2022. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindenki karácsony és szilveszterre időzíti a torrentjeit. Lehet most nincs rá ideje, be se kapcsolja a gépet, csak telefonról benéz nehogy kitiltsák.

Sokaknak munka volt, év végi hajrá utána a család (valamiért) fontosabb mint a torrent filmek nézése. 😬

Év eleje nyugusabb időszak.

2022. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

#4 Én eddig azthittem hogy az is beletartozik a belépés mellett hogy seedelek-e vagy letöltök-e valamit.


Eddig pedig direkt ezért szedtem le heti 1-2 alkalommal valami apróságot mindenhonnan ahol fent vagyok.

2022. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"A következő szabályok megszegése felfüggesztéssel jár:

• Aki a regisztrációtól számított 8 hétig nem lép be az oldalra, vagy utolsó ittléte óta több, mint 8 hét telt el, automatikusan felfüggesztésre kerül.

• Azon felhasználóink hozzáférése automatikusan felfüggesztésre kerül, akik a ratio-free rendszer bevezetése óta a legtöbb hit'n'run-olt hónapot gyűjtötték össze. "


A második nem értelmezhető, hogy ha nem forgalmazol semmit, az első pedig csak a weboldalra belépésre vonatkozik. Ha folyamatosan seedelsz de 8 hétig nem lépsz be, az nem számít aktivitásnak, és ugyanúgy felfüggesztik a fiókot. Ha nem forgalmazol semmit, de 8 héten belül legalább egyszer belépsz a weboldalon, a fiókod aktívnak számít és nem függesztik fel.

2022. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Tanulópénz volt, hogy miért ne hívj meg senkit az oldalra. Gondolom egy rakat pontod ráment, amit másra is gyűjthettél volna.
2022. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb az ilyen embernek te töltsd le azt a filmet amit meg akar nézni és mindketten jobban jártok, esetleg ha körül akar ő ott nézni hogy mi van ott, akkor a te gépeden keresztül a Gyors segítség progival (felügyelett mellett) megteheti.....
2022. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!