Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tapasztalt mostanában...

Valaki tapasztalt mostanában hogy az Ncore-ron csökkent a film/sorozat és egyéb tartalom?

Figyelt kérdés
Akik vannak még bent Ncore-on, azok nem tapasztaltak mostanság a filmek és egyéb tartalmak csökkenését, mert kevesebb lett a pl régebbi filmek, értem hogy Netflix és társaik, kényelem, és gondolom ez az oka és persze sok embert dobtak ki mert nem léptek be vagy aktívak voltak de még is kidobták őket a Face Ncore oldalán panaszkodnak..

2023. jan. 12. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Nem tapasztaltam tartalom csökkenést Ncore-on.
Igen tapasztaltam tartalom csökkenést Ncore-on.
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem csökkent, csak hibásan működik a keresőjük szűrője.
2023. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Vagy siman kevesebb film stb jelenik meg.
2023. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Találkoztam olyannal, aki sírt, mert nem találja fel a Naruto Shippuden-t, ami így valóban nincs is fent, mert feltöltve ShippuUden-ként van. Nem tudom, hogy miért terjedt el két változatban...
2023. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lali51 ***** válasza:
50%
Már megint itt vagy?
2023. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!