Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TC UP Total Commander Ultima...

TC UP Total Commander Ultima Prime vírusos lehet mennyire biztonságos használata?

Figyelt kérdés

Régen használtam Windows XP-is de akkor még Avast-t használtam és akkor valamit letiltott benne valamit.

Van benne torront kliens is Vivaldi böngésző is stb ami jó mert külön nem kell letölteni.

Vagy inkább ajánlott használni a hivatalos Total Commandert?


Csak akkor le kell sok mindent tölteni egyesével, de nem szeretném adataimat ellopják vagy vírus legyen a gépen.


Holnap akarom újba rakni a Windowst.



2023. jan. 17. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

"Van benne torront kliens is Vivaldi böngésző is stb ami jó mert külön nem kell letölteni."


Úr isten, kirázott a hideg. Van egy fájlkezelőben torrent kliens meg böngésző, ezért jobb? Nem kell külön letölteni? Mert mennyiből állna?

Egyáltalán használnál bármi funkciót ami a hivatalos TCMD-ben nincs benne?

2023. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, tele van olyan dolgokkal, amiknek a 90%-át soha nem használnád. Használd csak szépen a hivatalos oldalról letöltött változatot. Torentkliensből, és böngészőből meg használj hordozható, portable változatot, másold a D meghajtóra(ha nincs, akkor csinálj) és többet soha nem kell telepítened őket, legfeljebb a frissítéseket.
2023. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
Teljesen jó és megbízható. Ugyanaz a TC, mint amit a hivatalos honlapról szerzel be, csak kiegészítve jó pár alkalmazással -gyakorlatilag egy friss windows telepítés után installálva kvázi minden, a mindennapokban szükséges feladatra találsz programot. Ha ezekre nincs szükséged -vagy mást használsz erre a célra-, akkor maradj a gyári, csupasz Commandernél.
2023. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül se a torrentről szedegetett virágbolti szoftverek és a kivétellistára öklözések állnak a dolog mögött.
2023. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
@4: véletlenül sem. A TCUP-ba összeszedett stuffok többsége open source, de a többi is szabadon használható...
2023. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írta, hogy a torrent kliens fontos neki. Erre írom, nem a (mellesleg nem open source) TC-re (ami checksum után hihető lehet)
2023. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ódzkodok attól hogy egy "minden egyben" programot feltegyek. Lehet hogy 1-2 alkalmazás ami be van épülve a TCUP-ba azt használom, és a többit? És a TCUP-ba épített alkalmazások hogy frissülnek? Egy programot külön feltenni meg fél perc. Én köszönöm megvagyok a különálló, eredeti TCMD-vel és a töbi különálló programmal. Torrentre ott a qBittorrent, netre Firefox, stb. Én tudom kiválasztani mit akarok használni, és nem Jörgen Mörgensen aki összetákolta a TCUP-ot.
2023. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

@7: annyit raksz fel a plusz programok közül, amennyit te akarsz. Ha valamire nincs szükséged, akkor nem jelölöd ki.

Ha akarod, az egészet felrakhatod portable verzióban is és akkor bármilyen gép elé ülsz, ott van k~znél minden...

Semmi nem kötelező -ez csak egy lehetőség.

2023. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!