Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni indamailen?

Figyelt kérdés

Akárhogy próbálom, mindig ugyanazt a hibaüzenetet írja ki:

,,Az indamailbe minden esetben a régi Indapassos emailcímmel és jelszóval tudsz belépni.

Amennyiben új domainre váltottál akkor az új emailcímeddel és régi jelszavaddal."

Nem váltottam új domainre stb.

Láttam, hogy másnak is problémája volt ezzel, viszont megoldást nem találtam.


Előre is köszönöm a válaszokat!

Aki nem a kérdésre akar válaszolni, ne is fáradjon.



2023. jan. 25. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mostanság valamiféle "karbantartást" végeznek.

Nem biztos, hogy a közeljövőben lesz erre a problémára megoldás. Igazából már évek óta hagyják enyészetbe menni az egészet, főleg mióta az Indexnél vezetőváltás történt. (Egyébként már regisztrálni sem enged...)

Sok mindent nem tehetsz. Vagy vársz, és bízol benne, hogy helyrehozzák, vagy esetleg valamilyen levelezőkliensből (pl. Thunderbird), IMAP-pal megpróbálod elérni a levelezésedet, hátha...

2023. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

1#("Egyébként már regisztrálni sem enged")


Ugyan ez a Citromailnál is, hogy nem enged új fiókot létrehozni.. tudom hogy nem jó citromail stb. de ezért is fura..

2023. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A két rendszer, legalábbis ami az előtétrendszerüket illeti, ugyanaz.

Pár éve, amikor legutóbb felületet váltott az Indamil, akkor lett nekem gyanús, hogy a Citromail is hasonló külsőt kapott. Biztos van valami összefonódás a kettő között.

2023. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget/válaszokat!
2023. jan. 26. 20:02
 5/5 Suvorov válasza:
lehet törlödött az emailcimed nekem is ez volt ujra kellett regisztrálnom
2023. márc. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!