Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyat lehet a Facebookon,...

Olyat lehet a Facebookon, hogy csendben, nyugodtan megváltoztatom a profilképem?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam magamutogatásra a Facebookot, és a továbbiakban sem szeretnék ezen változtatni. Egyszerűen arra használom, hogy tudjam követni az engem érdeklő csoportokat egyetemi szinten, és más egyéb tartalmakat. Van vagy 50 ismerősöm, akiket személyesen is ismerek innen-onnan. A profilképem most közel 2 éves, és eléggé elavultnak tűnik. A hajam sem olyan már. Szeretném megváltoztatni, de azt viszont nem szeretném, hogy az ismerőseimnek kiadja, hogy xy megváltoztatta a profilképét. Nekem nincs szükségem lájkokra, meg minden féle ilyen netes pénisznövelő dolgokra, csak azt szeretném, hogy egy mostani kép legyen a profilképem. Ezt lehet?

2023. jan. 29. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki veszed azt a pipát, hogy megosszza az idővonaladon, és nem fogja megosztani.
2023. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok a facebookkal :D

Azt hittem bonyolultabb, de most rákerestem és nem az.

Lásd: [link]

Nekem úgy van eleve beállítva a face hogy bármit osztok meg - véletlenül - azt nem látja senki csak én. Ha véletlenül kitennék valamit, akkor se lássa senki.

Jobb felül lenyitod a menüt, beállítások

bal oldalon: adatvédelem és itt

Saját tevékenységed Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet?

A láthatóság alapértelmezett beállítása a tartalmaidnál jelenleg „Csak én”. Ez lesz a jövőbeli bejegyzéseid célközönsége, de ezt az adott bejegyzésnél bármikor megváltoztathatod.

Ha itt a csak én van, akkor csak te látod a posztot a megváltoztatásról. A többiek csak azt látják hogy más lett a profilképed.

2023. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Kicsit átestél a ló túlsó oldalára.
2023. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem esett át senki sehova.
2023. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Lehet

keress új profilképet, nyugodj meg és ne zajongj

2023. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!