Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen (népszerű) szociális...

Milyen (népszerű) szociális média oldalak/fórumok/egyebek vannak ahol a letiltás/kitiltás nem létezik mint funkció?

Figyelt kérdés

A kérdés nem azokról az oldalakról szól amelyeket csak olvasni lehet, hanem olyanokról ahol az emberek tudnak aktívan interaktálni és kommunikálni egymással, és meg is teszik azt.

Illetve, népszerű, azaz nem egy olyan weboldal amit három közeli barát használ összesen, hanem egy olyan oldal amelyet aktívan is használnak az emberek, mint a facebook, youtube vagy twitter.


Nem, nem szándékozom ártani másoknak vagy sárral dobálózni másokra.


Bár igaz ezt hiába írom, sokan úgy is azzal fogják kezdeni hogy de hát úgy is 100%-ig ártani akarok másoknak... No, igen, ez az oldal már csak ilyen.


De azért köszönöm azokat a válaszokat amelyek a kérdésre válaszolnak.



2023. jan. 30. 04:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan oldal ahonnan ne lehetne kitiltani valakit.
2023. jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen
2023. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
prohardver.hu
2023. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
#3 Prohardveren nem létezik ilyen? Azért jópár végleges bannal találkoztam már ott.
2023. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hintalow ***** válasza:
100%
Igen az nem derül ki egyèrtelműen a kèrdèsből, hogy most üzemeltetők/moderátorok általi tiltásról van -e szó, vagy olyan közegről, ahol a felhasználóknak (is) van erre lehetősège másokkal szemben.
2023. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem fogalmaztam egyértelműen. Más felhasználókra gondolok, nem a weboldal üzemeltetőire.
2023. jan. 30. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, az oldal üzemeltetői felelősek minden az oldalon lévő információért.
2023. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
Szerintem mindenhol van tiltás. Legfeljebb újra beregisztrálsz.
2023. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha te magad indítasz egy fórum csoportot, majd magadtól is megvonod az admin jogot, hogy még magadat se tudd kibannolni.. 🙂
2023. márc. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvető jog, hogy a közösségi médiában le tudjam tiltani a zaklatómat és jelenteni tudjam az adminnak.
2023. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!