Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tilt le állandóan az...

Miért tilt le állandóan az Instagram minden ok nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly októberben végleg letiltották egyik napról a másikra az Instagram fiókomat és közölték, hogy ez végleges döntés, nem tudok semmit tenni ellene, és hozzáteszem, hogy 3 havonta ha töltöttem fel 1 képet, bekövetni nem követtem senkit, szinte semmit nem csináltam ott..

Ebbe nagynehezen belenyugodtam, most 2 nappal ezelőtt csináltam egy újat..

Már több, mint 1 napja tiltva vagyok minden tevékenység alól, se bekovetni, se lájkolni semmit nem tudok.

Mivel tegnap előtt lett csinálva az instám nyilván bekövettem kb. 50 embert, hozzáteszem, hogy ezt is apránként.

Ma jött az értesítő, hogy másfél hétre tiltottak..

Szerintetek?



2023. febr. 1. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a hirtelen nagy mennyiségű jelölés akadt fenn.

A Facebook/Instagram végleges tiltás amúgy sem csak annyiról szól, hogy elvesztetted a profilt, és akkor csinálsz egy másikat majd tovább használod a szolgáltatást, mintha semmi sem történt volna. Ezek a rendszerek ha tiltanak, nem csak a neved vagy IP címed alapján azonosítanak be, hanem egyéb hálózati vagy eszközazonosítókat is figyelnek. Például ugyanarról a telefonról és hálózatból van, aki nem tud többet fiókot használni, mert ha sikerül is visszaregisztrálnia, egy idő után felismeri a rendszer és ismét tiltja.


Ha most kaptál másfél hetet, az a végleges tiltáshoz képest nem sok. Ha szerencséd van, ennyivel megúsztad (egyelőre).

2023. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint mostmár örökre korlátozva, tiltva leszek ok nélkül?

Ja, és a Facebook Marketplace-met is tiltották már több, mint egy éve tévedésből.

2023. febr. 1. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valaki feljelentett
2023. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!