Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltál már olyat, hogy...

Csináltál már olyat, hogy hogy lenyomoztad egy random ember születésnapját és testvéreinek nevét instán és facebookon?

Figyelt kérdés

Tegyük fel instán láttad az illetőt, a születésnapja pedig legfeljebb fb-ról derülhetne ki. A testvérei egyik platformon sem szerepelnek képeken vagy adatlapon, max a vezetéknév alapján tudnál rájuk keresni - de van több hasonló vezetéknevű ember is, bár ők is többé-kevésbé családtagok.


Megérne egy trollkodást egy ilyen manőver bárkinek is vajon?


2023. febr. 1. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire random ember attól függ. Full idegenekét nem, mert nem érdekel mikor van egy random idegen szülinapja, és kik a tesói.

Ismerőssel már csináltam, igen... Azt mondjuk nem értem ebben mi a trollkodás? Mármint, ezt az adatot felhasználnád valami poénra? Vagy nem értem, az hogy kiderítesz pár privátabb infót, az így önmagában miért poén? Nem is tud róla.

2023. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, engem találtak meg ilyennel, hogy isteni sugallat, hogy írjon nekem, ezt és ezt kell tudnom.

Mindezt a golyóbis másik feléről valaki. Nem tudtam hova tenni.

2023. febr. 13. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, őszintén ez trollkodásnak elég értelmetlen lenne, főleg a világ másik oldaláról, egy vadidegennel. Szerintem inkább valami csalás akar lenni. Valószínűleg, ha elkezdesz vele beszélni előbb-utóbb rátér a lényegre, nagy eséllyel pénzt szeretne... esetleg hit térítés vagy valami egyéb, ezt kiderítheted, ha kíváncsi vagy.

Én pl. valami ilyesmit tudok elképzelni: bizonygatja neked akkor, hogy isteni sugallat így-úgy, és ha esetleg szeretnél betekintést nyerni a jövődbe is, akkor megadja a számlaszámát és X összegért jósol is neked vagy valami hasonló.

2023. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 talált süllyedt...


Bár nem jóslás volt, hanem először 350 dollárért szentelt víz a Jordánból amivel ha imádkozom akkor minden teljesül amit kérek. Aztán meg egy haldokló kislány egy árvaházból, akinek már 50 dollár, (ami iggggazán nem nagy összeg, már hogy is lenne az, főleg diákként Mo-n) is nagyon nagy segítséget jelent. Persze nem vmi fundraser oldalt küldött el, hanem valami random linket egy azonosító kóddal, ahová vmi revolut kaliberű oldalon keresztül tudok utalni.


Amióta mondtam hogy sajnálom, de pénzzel nem áll módomban segíteni, pláne nem ennyivel, és az ima és az Isten velem való terveinek a megvalósulása is hitem szerint nem függhet egy ilyen irdatlan összegektől, valahogy eltűnt.


🤷


Köszönöm szépen!

2023. febr. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!