Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon az ismétlődő...

Facebookon az ismétlődő üzenet értesítéseket le lehet tiltani valahogy?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha egy chaten belül ír nekem valaki újra és újra és újra, akkor nem akarom hogy 10 másodpercenként pittyegjen.

Értesítsen az elsőnél, utána max 10 percenként.


Ez megoldható valamilyen módon?



(Az értesítések komplett kikapcsolása nem opció, tudom hogy van olyan de nem megoldható.)


2023. febr. 6. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd át a beszélgetést a kéretlen tartalom mappába (üzenetek figyelmen kívül hagyása). Ebből a másik semmit nem lát, és te megtalálod majd az engedélykérések közt (ha válaszolsz rá - visszakerül a rendes chat-be).
2023. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Nem akarom figyelmen kívül hagyni mert munka ügyben van egy csoportos chat a kollégáimmal, muszáj látnom ha valami van. Csak van aki kb szóköz helyett használja az entert, szavanként küldi a mondókáját és rettenetesen zavaró pár másodpercenként a pittyegést hallgatni.

Viszont MINDENKÉPPEN látnom kell ha új üzenet jön, max pár percen belül.

2023. febr. 6. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd le az értesítéshangokat, akkor nem pittyeg.
2023. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Írtam hogy kellenek az értesítések.

Csak nem 10 másodpercenként.

2023. febr. 7. 09:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!