Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A freemail automatikusan spam...

A freemail automatikusan spam mappába pakol olyan leveleket is, amik nem spam-ek számomra, én biztos nem jelöltem spam-nek, hogy állíthatom be, hogy ezeket ne tegye a spam mappába?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
automatikusan csinálja és sztem nem tudod át állítani...
2008. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Freemail oldalán rákattintasz a Levelezés ikonra,>

A legördülő menüben kiválasztod a Spamszűrést,

ott a felajánlott fokozatok közül választhatsz gyengébbet, vagy erősebbet!

Utána elmented!

2008. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Választottam gyengébbet, ha ez se jön be, leggyengébb lesz, úgyis csak egy bizonyos célra használt (nem privát) mailfiókomról van szó, amire kifejezetten ilyesmi értesítő levelek jönnek. De akkor jól láttam, hogy nem találtam olyat, hogy akár levelenként akár feladóként lehessen szűrni. Köszi.
2008. dec. 27. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

én csak egy valamit javasolnék: térj át gmail-re. www.gmail.com


ha gondolod, megtarthatod a freemailes címed is, ott állíts be egy átirányítást. A gmail még semmit nem rakott a spam mappába, ami nem odavaló (pedig a kezdetektől nyúzom...), és 99,9%-ig mindent kiszűrt, ami spam.


Ha áttérsz a gmailre, de továbbra is freemailes címedről szeretnéd írni a levelet, azt is be tudod állítani.


(knor)

2008. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!