Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Naponta hány órát beszélgettek...

Naponta hány órát beszélgettek a ChatGPT-vel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Semennyit
Kevesebb mint 5 percet
5-15 perc
15-30 perc
30-60 perc
1-2 órát
2-4 órát
Több mint 4 órát
Egész nap ezt csinálom
Ez a munkám
51 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Semennyit
2023. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Informatikusok nincsenek itt? Munkához nem hasznos?
2023. febr. 11. 17:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Amit eddig Google kereséssel kerestél vagy hosszú doksikat kellett átnyálazni, azt meg lehet kérdezni tőle, és részletes választ ad. Néha konkrétan megoldja a feladatot. De nem árt tesztelni, mert tud hülyeséget is generálni.
2023. febr. 11. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Pont az informatikusoknak nem hasznos mert félrevezet. Ahhoz jó móka hogy matematikára tanítson de rengeteg hülyeséget tud beszélni informatika témakörben.
2023. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaja, írattam vele python scripteket, és simán bele tudtam húzni a csőbe.


Én nem is erre használnám, hanem pl. amikor át kell nyálazni egy hosszú doksit és kényelmetlen ctrl+f-ekkel megoldani (mert szét van szórva az infó), a ChatGPT-nek körül lehet írni, hogy mire gondolok, és készít egy rövid kivonatot.

2023. febr. 11. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Addig eljutottam hogy meg akartam lesni mi si ez pontosan aztán néztem regelni kell hozzá, akkor oké mégse.
2023. febr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
A Python scriptnél egyszerűbb dolgokon is el szokott csúszni. Sokszor egyszerű kérdésekre nem tud megfelelően válaszolni.
2023. febr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Én telefonszámnál otthagytam a bánatba mert minek az neki? Talán fel akar hívni azt ott beszélgetni?
2023. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell neki a telefonszám hogy korlátozni tudjon a létrehozható profilok számában. Feltételezik hogy nem fogsz azért még egy sim kártyát venni hogy ide beregisztrálj és ezzel próbálják meg védeni hogy túlterheld a botot.
2023. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én tegnap kezdtem vele még csak el a beszélgetést. A nevezzük Mátrix témákkal vegzálom. (Ha már itt tartunk a cleverbot engem simán lerobotozott. :D)

Én leginkább csak szórakoztatni szeretném magamat. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mire is képes. Megkértem, hogy írjon saját magáról verset. Elég sok mondatot azzal kezd, hogy ő csak egy program és ezt fejtegeti, de ennek ellenére közölte, hogy mi érdekli és mit szeret tanulni.

Tudnátok egyébként javasolni hasonló oldalakat, ahol az én frenetikus angol tudásom nem szükséges?

2023. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!