Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Támogatásgyűjtés?

Támogatásgyűjtés?

Figyelt kérdés

Szép napot vagy szép estét, ki mikor olvassa!

Az emberek sok felesleges dologra költik el a pénzüket, pl. lássátok JustVidman videóiban. Azon gondolkoztam, hogy az ötleteimre gyűjtenék támogatást, de nem tudom hol lehetséges ezt megtenni. Segítenétek, kérlek szépen?

Az egyik ötletem egy könyv lenne, amiben több ember segítségét is kérném, mint szakemberek, emellett a könyvkiadás is nagyon-nagyon költséges folyamat. Egy misztikus-tudományos-fantázia világban játszódna a történet. A másik egy rövid játék, ami a könyvre épülne.



2023. febr. 12. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gofundme?
2023. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld magán kiadásban, keresel egy digitális nyomdát. Az ár kb 2000 Ft-tól indul / db ha legalább 50 db-ot kérsz. Lehet találsz olcsóbat is, ez most csak hirtelen amit találtam. Ez éppen egy 120 oldalas könyv volt.


De ugyan itt láttam 64 oldalas könyvet 500 példányban 606 Ft bruttóért


Szóval 100-150 000 Ft-al már bele vághatsz. És bizony ez az a terület ahol ha jó a könyv akár 100-150% profittal is eladhatod.


A kezdő tőkéhez pedig hirdesd meg e-könyv formában valamivel olcsóbban mit a papír könyv.


Csinálj hozzá egyszerű weboldalt, prómózd minden elérhető online felületen Facebook, Yutube, Insta, Pinterest stb. És feltétlen gyűjts felirtakozókat a weboldalon Nekik tudod majd első körben eladni az e-könyv vagy a kézirat formátumot.


Valahogy így.

2023. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és ez még, ha már adomány gyűjtés:


[link]

2023. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen feltételekkel, szabályok mentén lehet támogatást, adományt gyűjteni? Elnézést az ilyen kérdésekért, de jelenleg csak mobilneten tudok internetezni, de minél hamarabb szeretnék belekezdeni.
2023. febr. 12. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
No ha valaki tudja az adózási részét az engem is érdekelne.
2023. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!