Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan találom meg Facebookon...

Hogyan találom meg Facebookon a feltöltéseimet?

Figyelt kérdés

Abba a probléma ütköztem, hogy még néhány évvel ezelőtt, amikor olyan 12-13 éves lehettem felraktam olyan képeket, amelyek mára már megbántam. Leszerettem volna már őket szedni de nem tudtam hogyan kell. Mások látják azokat a képeket én viszont se telefonon se gépen nem tudom megtalálni azokat a képeket. Csak 2-3 képről lenne szó, viszont a sulis életemet eltekintve azok tettek tönkre mindent.

Az utóbbi 2 napban próbáltam utána nézni, de sajnos nem sikerült.

Maga a fényképeket meg az albumokat megtaláltam.

Készítettem egy másik profilt. Tapasztalataim alapján úgy sejtem, amíg valaki nem ismerősöm tulajdonképpen semmit nem nagyon tud meg rólam. Ellenben ha ismerősök leszünk majdnem hogy az összes gáz képet látja rólam. Miközben én magamnál a beállításoknál azoknak nyoma nincs.

Új profilt nem akarok csinálni, mert rengeteg olyan ismerősöm van, akikkel már nem nagyon tartom a kapcsolatot és furcsa lenne őket újra bejelölni. :D

Esetleg ha tudna ebben valaki segíteni nagyon megköszönném.

Jelenleg beteg vagyok, itthon vagyok, van időm most ezekkel foglalkozni, SŐT minél előbb szeretném ezt az ügyet lezárni és magam mögött hagyni.

Tudom jönni fognak az olyan válaszok, hogy 12-13 éves gyereknek ezért nem kell facebook, mára már 18 éves fejjel tudom :D

Előre köszönöm a segítő válaszokat



2023. febr. 22. 10:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!